Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Svatba, raut nebo velkolepý večírek? Pro Classic Catering žádný problém!

Rozhodli jste se, že uspořádáte nezapomenutelnou společenskou akci, ale vzápětí jste došli k závěru, že je organizace nad vaše síly? Nepranýřujte se, svatba nebo večírek pro několik desítek či dokonce stovek osob není to samé jako soukromá oslava narozenin v úzkém rodinném kruhu. Pokud jste přecenili své síly a hned poté zjistili, že to nezvládnete, nic není ztraceno. Toužíte-li po perfektním výsledku, obraťte se na někoho, kdo se pořadatelstvím společenských událostí zabývá profesionálně. Nikoho takového neznáte? My ano!

Nezáleží na tom, jestli chcete uspořádat raut, oslavu jubilea, svatbu nebo třeba firemní akci. Pokud se má společenská událost odehrávat ve Středočeském nebo Královéhradeckém kraji, máte štěstí. Právě zde totiž působí zavedená společnost Classic Catering, která se organizací společenských akcí zabývá již od roku 2001.

Classic Catering začínala skromně – pořádala komornější rauty pro několik desítek lidí, ale postupem času si na konto začala připisovat mnohem větší akce. V současné době nejsou výjimkou společenské události, kterých se účastní stovky až tisíce lidí a v referencích objevíte také koncerty nebo motorkářské srazy, které zaznamenaly návštěvnost více než 10 000 osob,

Profesionálové z Classic Catering neznají žádná omezení a připraví pro vás libovolnou společenskou událost. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, vždy můžete počítat s individuálním přístupem, nadstandardní kvalitou a vysokou úrovní služeb. Navzdory tomu však služby nejsou dražší než jak je znáte u agentur působících v menších městech.

CateringA jak vám může Classic Catering pomoct v praxi? Připraví pro vás akci na klíč – vybere vhodné prostory, zajistí dekorace, zábavný program a samozřejmě i vynikající jídlo. A právě v tom tkví jeden z hlavních pilířů úspěchu. Šéfkuchaři, kteří pro cateringovou agenturu pracují, se pravidelně umisťují na předních místech v prestižních soutěžích.

Tak jak jste se rozhodli? Nechcete-li riskovat, vaše společenská akce nedopadne podle vašeho očekávání, jděte na jistotu a vsaďte na Classic Catering. Další informace najdete na www.catering-rauty.cz.