Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Protihlukové panely – efektivní řešení nadměrného hluku

Obyvatelé velkých, ale často také menších měst, v jejichž bezprostřední blízkosti vede dálnice nebo funguje průmyslová zóna, se musí potýkat s nadměrným hlukem. Mnoho průmyslových objektů a hal nemá dostatečné odhlučnění a nevyhovuje stanoveným limitům. Trpí nejen lidé, kteří v okolí těchto staveb bydlí, ale také zaměstnanci. I těm musí zaměstnavatel zařídit prostředí, ve kterém se jim bude příjemně pracovat a nadměrný hluk je jedním z faktorů, o který se musí postarat. Je to i váš případ? Pokud se potýkáte s nutností odhlučnění stávajících prostor nebo nové výrobní haly, máme pro vás řešení.

Protihlukové panely se uplatní všude

Mezi systémy, které prostory spolehlivě odhluční, patří protihlukové desky SAI ATIS. Společnost SAI ATIS s.r.o. nabízí komplexní řešení problémů s nadměrným hlukem a tedy nejen dodávku a montáž systémů, ale také měření hluku.

Protihlukové panely sai-atis.cz jsou navrženy tak, aby bezpečně eliminovaly šíření různých zvuků a zamezily jejich negativním účinkům. Jsou provedeny tak, aby byla jejich montáž snadná nezávisle na typu terénu – lze je umístit kdekoliv a spektrum jejich využití je opravdu široké.

V případě SAI ATIS se můžete spolehnout na kompletní služby od A do Z, tedy i měření hluku a zpracování akustické studie, bez kterých není možné návrh na využití vhodného protihlukového systému vypracovat.

Průběh spolupráce

Jak jsme již zmínili výše, prvním krokem, který vede k dosažení optimální hladiny zvuku, je akustická studie. Po prvotním změření hlukové hladiny mohou odborníci navrhnout vhodný protihlukový systém a provést jeho realizaci. V poslední fázi provedou opětovné měření, které prokáže reálné snížení hladiny hluku.

Spolupráce se SAI ATIS je efektivní pro malé i velké podniky. Společnost ke každému klientovi přistupuje individuálně a vždy se snaží najít nejlepší možné řešení. Pokud vás způsob, jak snížit hladinu zvuku a nastolit vyhovující prostředí pro zaměstnance, zaujal, nezapomeňte se podívat na www.sai-atis.cz.