Psaní všemi deseti? Naučte se ho online a zdarma!

Psaní všemi deseti? Naučte se ho online a zdarma!

Jak jste na tom s psaním všemi deseti? Brilantně ho zvládáte, nebo naopak datlujete jako šnek? Pokud umění rychlého a správného psaní neovládáte, máme pro vás příjemné překvapení. Pokud jste v minulosti uvažovali o návštěvě kurzu, ale odradila vás nutnost dojíždění, přizpůsobování časového harmonogramu a v neposlední řadě cena, vyzkoušejte novou službu nedatluj.cz!

Proč docházet na kurzy, když můžete psaní trénovat doma?

Nedatluj.cz je unikátní projekt, díky kterému se můžete naučit psát všemi deseti online. Pěkně z pohodlí domova, tehdy, když vám to bude vyhovovat a navíc zcela zdarma. Hledáte háček? Žádný není a to i přesto, že jde o komplexní výukový systém se vším všudy. Psaní všemi deseti směle konkuruje placenému softwaru. Předtím, než začnete, prostudujte praktické tipy. Dozvíte se, jak vám bude psaní všemi deseti ku prospěchu – ušetříte spoustu času a zároveň zmírníte negativní dopady špatné techniky psaní. Jakmile se naučíte psát všemi deseti, nebudete se muset neustále koukat na klávesnici a zmírníte zátěž krční páteře. Odpočinou si také vaše oči, které nebudou muset stále zaostřovat.

Komplexní a přesto přehledné, tak jak to má být

Vraťme se však k samotnému kurzu. Ten je rozdělen do jednotlivých lekcí a to do několika úrovní a zúčastnit se mohou nejen úplní začátečníci, ale také ti, kteří již psaní deseti do jisté míry zvládají. Součástí cvičení jsou také statistiky, které vám prozradí rychlost úderů a počet chyb. Nezapomenete-li se registrovat, budete mít k dispozici také statistiky za všechny absolvované lekce – můžete tak průběžně srovnávat, jak se ve psaní všemi deseti zlepšujete. Nedatluj.cz je velmi užitečná služba s podařeným grafickým rozhraním. Jde o nejlepší psaní všemi deseti online zdarma, které na českém internetu najdete. Tak na co ještě čekáte? Proč datlovat, když se můžete naučit psát jako soudní zapisovatel?