Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Vybíráme erotické hračky pro muže

Trh s erotickými hračkami už dávno nemyslí jen na ženy. I muži si na něm najdou své favority, které jim vyplní chvilky samoty. A jaké rozhodně stojí za vyzkoušení? Dozvíte se z následujícího článku.

Autoerotice, tedy sebeuspokojování se oddávají ženy i muži. V téměř stejném zastoupení. Přitom ještě donedávna jsme se nemohli ubránit dojmu, že erotickému trhu dominují spíše pomůcky přinášející potěšení ženám. A muži jsou nuceni trpět křečemi v rukou a nepříjemnými projevy syndromu karpálního tunelu. Tak tomu ale není. Výrobci sofistikovaných erotických hraček samozřejmě myslí i na muže. A jaké erotické pomůcky by neměly uniknout jejich zájmu?

Výkonné masturbátory

Hitem současné doby rozhodně jsou masturbátory, tedy pomůcky, které klasickou mužskou „ruční práci“ povznáší na zcela novou úroveň. V této kategorii se setkáte s masturbátory malými v podobě vajíček a kuliček poskytujících potěšení na cestách, ale i skutečně sofistikovanými, jež věrohodně napodobí jak vaginální, tak i anální sex a hluboké kouření.

Sofistikované umělé vaginy

Do kategorie masturbátorů však spadají i umělé vaginy, jež si muži oblíbili stejně jako ženy vibrátory. A není se ani čemu divit. Jsou totiž vyrobeny z nadmíru realistických materiálů, které na první pohled nerozeznáte od skutečné lidské pokožky. Takové pak maximálně napodobují reálný styk, respektive se k němu velmi přibližují.

Vibrační či bez vibrace?

A jakou umělou vaginu zvolit? Například na e-shopu eroticstore.cz najdete umělé vaginy bez vibrace i vibrující. Jde-li vám o co nejintenzívnější prožitek, rozhodně doporučujeme investovat do vibrační oboustranné umělé vaginy, jejíž jedna strana evokuje ústa, tedy navozuje prožitky orálního sexu, a strana druhá zprostředkovává pocity klasického vaginálního sexu.

Vyzkoušejte vibrační vaginu Susan

Za vyzkoušení, milí pánové, rozhodně stojí vibrační vagina Susan, která je k dostání na již zmíněném internetovém sexhopu eroticstore.cz. Umožňující až 36 vibračních režimů a disponující spoustou výstupků a drážek, kterými bude během penetrace intenzívně masírován váš penis.

Máte problémy s erekcí?

Další pomůckou, kterou lze pánům jen doporučit, jsou erekční kroužky. Obzvláště těm, kteří mají problémy s pevnou erekcí. Ta je v případě zapojení této pomůcky do erotických hrátek přímo zaručena. Vybírat můžete z erekčních kroužků nevibračních, vibračních, s nastavitelným obvodem, či dokonce erekčních kroužků nabíjecích. Ty navíc dokáží stimulovat i klitoris, což z nich dělá skvělou pomůcku, kterou využijete i při sexu v páru.

Žena z masa a kostí, nebo sofistikovaná erotická pomůcka?

Jak vidíte, trh s erotickými pomůckami je nesmírně bohatý. A plný opravdu sofistikovaných hraček na velmi vysoké technologické úrovni, které jsou schopny uživateli navodit velmi intenzívní prožitky. Dokonce prý přibývá mužů, kteří jim dávají přednost před ženami z masa a kostí. A je otázka do pranice, zdali to je dobře. Výrobci každopádně v tomto případě odvádějí perfektní práci.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.