Vybíráme erotické hračky pro muže

Vybíráme erotické hračky pro muže

Trh s erotickými hračkami už dávno nemyslí jen na ženy. I muži si na něm najdou své favority, které jim vyplní chvilky samoty. A jaké rozhodně stojí za vyzkoušení? Dozvíte se z následujícího článku. Autoerotice, tedy sebeuspokojování se oddávají ženy i muži. V téměř stejném zastoupení. Přitom ještě donedávna jsme se nemohli ubránit dojmu, že erotickému trhu dominují spíše pomůcky přinášející potěšení ženám. A muži jsou nuceni trpět křečemi v rukou a nepříjemnými projevy syndromu karpálního tunelu. Tak tomu ale není. Výrobci sofistikovaných erotických hraček samozřejmě myslí i na muže. A jaké erotické pomůcky by neměly uniknout jejich zájmu?

Výkonné masturbátory

Hitem současné doby rozhodně jsou masturbátory, tedy pomůcky, které klasickou mužskou „ruční práci“ povznáší na zcela novou úroveň. V této kategorii se setkáte s masturbátory malými v podobě vajíček a kuliček poskytujících potěšení na cestách, ale i skutečně sofistikovanými, jež věrohodně napodobí jak vaginální, tak i anální sex a hluboké kouření.

Sofistikované umělé vaginy

Do kategorie masturbátorů však spadají i umělé vaginy, jež si muži oblíbili stejně jako ženy vibrátory. A není se ani čemu divit. Jsou totiž vyrobeny z nadmíru realistických materiálů, které na první pohled nerozeznáte od skutečné lidské pokožky. Takové pak maximálně napodobují reálný styk, respektive se k němu velmi přibližují.

Vibrační či bez vibrace?

A jakou umělou vaginu zvolit? Například na e-shopu eroticstore.cz najdete umělé vaginy bez vibrace i vibrující. Jde-li vám o co nejintenzívnější prožitek, rozhodně doporučujeme investovat do vibrační oboustranné umělé vaginy, jejíž jedna strana evokuje ústa, tedy navozuje prožitky orálního sexu, a strana druhá zprostředkovává pocity klasického vaginálního sexu.

Vyzkoušejte vibrační vaginu Susan

Za vyzkoušení, milí pánové, rozhodně stojí vibrační vagina Susan, která je k dostání na již zmíněném internetovém sexhopu eroticstore.cz. Umožňující až 36 vibračních režimů a disponující spoustou výstupků a drážek, kterými bude během penetrace intenzívně masírován váš penis.

Máte problémy s erekcí?

Další pomůckou, kterou lze pánům jen doporučit, jsou erekční kroužky. Obzvláště těm, kteří mají problémy s pevnou erekcí. Ta je v případě zapojení této pomůcky do erotických hrátek přímo zaručena. Vybírat můžete z erekčních kroužků nevibračních, vibračních, s nastavitelným obvodem, či dokonce erekčních kroužků nabíjecích. Ty navíc dokáží stimulovat i klitoris, což z nich dělá skvělou pomůcku, kterou využijete i při sexu v páru.

Žena z masa a kostí, nebo sofistikovaná erotická pomůcka?

Jak vidíte, trh s erotickými pomůckami je nesmírně bohatý. A plný opravdu sofistikovaných hraček na velmi vysoké technologické úrovni, které jsou schopny uživateli navodit velmi intenzívní prožitky. Dokonce prý přibývá mužů, kteří jim dávají přednost před ženami z masa a kostí. A je otázka do pranice, zdali to je dobře. Výrobci každopádně v tomto případě odvádějí perfektní práci.

Publikováno: 08. 10. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam