Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Půjčte si až 150 000 Kč bez ručitele! Home Credit je sázka na jistotu!

Neuspěli jste s žádostí o bankovní půjčku a hledáte solidního nebankovního věřitele, který vám nabídne stejně výhodné podmínky? Chcete-li mít jistotu, že vám nebankovní instituce poskytne to, co vám slíbila, vsaďte na jistotu a obraťte se na prověřenou společnost Home Credit. Půjčka od Home Credit patří k nejoblíbenějším nebankovní finančním produktům vůbec a my vám její výhody prozradíme!

Home Credit je v české nebankovní sféře stálicí a klienti si ji oblíbili díky individuálnímu přístupu pracovníku, transparentním podmínkám půjčky a samozřejmě i příznivým parametrům. Výše úvěrového rámce začíná na 10 000 a končí na 150 000 Kč a protože jde o neúčelovou půjčku, je jen na vás, jakým způsobem půjčené peníze investujete. Můžete si za ně zařídit bydlení, vyrazit na dovolenou, ale také splatit závazky, které nepočkají.

Výška splátek je variabilní a pokud si to do jednoho měsíce od podpisu smlouvy rozmyslíte, můžete úvěr bezplatně zrušit. O půjčku lze zažádat z pohodlí domova, ale také na vybraných pobočkách České pošty, kde si lze výhodně a hlavně rychle vypůjčit až 40 000 Kč. A to bez poplatků a komplikované administrativy. Nejvíce zákazníků však volí rychlé a komfortní vyřízení online.

Home Credit toho má v rukávu mnohem více. Potřebujete-li okamžitou finanční rezervu, kterou můžete kdykoliv využít, mohla by se vám hodit kreditní karta s revolvingovým úvěrem do výše až 100 000 Kč.

Home Credit je sázka na jistotu. Nenechte se napálit úvěrovými predátory a využijte půjčku, která svými parametry předčí řadu bankovních produktů. Home Credit je navíc jedním ze členů ČLFA, která reguluje podmínky nebankovních společností ve prospěch spotřebitelů.