Recenze Přehrajto.cz: Pozitivní zkušenost spokojeného uživatele

Recenze Přehrajto.cz: Pozitivní zkušenost spokojeného uživatele

Pokud přes internet sledujete či stahujete videa a další obsah, snad vám tato recenze pomůže při rozhodování mezi konkurenčními datovými úložišti. Já jsem až donedávna využíval služby nejmenované konkurence, se kterými jsem však nebyl zcela spokojen. Hlavním důvodem pro změnu a hledání alternativy byly kreditní systém a nejrůznější limity. Proto jsem se rozhodl vyhledat službu fungující na jiném principu. Před cca půl rokem jsem ji konečně „našel“. Na službu Přehrajto.cz jsem přesto narazil více méně náhodou. Bylo to v době, kdy jsem sledoval a stahoval videa na jiném serveru, který mi však svým konceptem nevyhovoval. A ačkoliv upřímně nenávidím otravné reklamy (a ještě více pop-up okna), jedna mě navedla právě na Přehrajto.cz. Nejdříve jsem měl za to, že jde o jedno z mnoha úložišť, ale po bližším prozkoumání podmínek jsem došel k závěru, že službu vyzkouším. Udělal jsem dobře. Pro srovnání: Předchozí službu jsem mohl využívat pouze po zakoupení datového kreditu. Respektive i zdarma, ale s velmi omezenou rychlostí. Poměrně často se mi navíc stávalo, že se kredit i po dobití nepřipočetl a musel jsem situaci řešit s nepříliš ochotnou zákaznickou podporou. Co se týče Přehrajto.cz, velkou výhodou (alespoň tak to vnímám já) je zakoupení premium účtu, který umožňuje sledování a stahování neomezeně bez limitu či kreditu. Jinými slovy můžu službu využívat nonstop po celou předplacenou dobu.

Tarify a možnosti platby

Protože jsem docela opatrný, konzervativní a šetřivý uživatel, zaplatil jsem si (na zkoušku) nejlevnější tarif za 99 Kč. Jednorázová platba garantuje neomezený přístup k videím, kterých je momentálně přes milion, na celý jeden měsíc. Přepočteno na den, to vychází na 3,20 Kč. K mání jsou ještě další dva tarify – šestiměsíční předplacenka za 499 Kč (den vychází na 2,70 Kč) a roční předplacenka za 899 Kč. Tu momentálně využívám i já, protože mě jeden den stojí pouze 2,40 Kč. Platbu lze provést kartou, rychlým bankovním převodem a SMS. Napoprvé jsem využil rychlý převod a roční prémiový účet jsem platil přes kartu. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu ČSOB, takže se nemusíte bát jakéhokoliv zneužití. Případně použijte předplacenou anonymní kartu, ale myslím, že k tomu není žádný důvod. Naopak nedoporučuji platbu formou SMS, která je kvůli navýšení o poplatky operátora krajně nevýhodná. Provozovatelé služby Přehrajto.cz na to ostatně také upozorňují. V případě SMS platby na 14 dní vychází jeden den sledování na 7 Kč, což je oproti ostatním platebním metodám podstatně více.

Sledování a stahování videa

A teď něco ke službě samotné. Web působí na první pohled velmi jednoduchým dojmem. Ve srovnání s konkurenčními portály není tak graficky nápaditý, ale to rozhodně nepovažuji za nevýhodu. Právě naopak – méně prvků usnadňuje orientaci na webu a urychluje aktivitu. Stahování a sledování videa je jednoduché jak facka, k tomu není třeba nic moc psát. Za zmínku stojí HD kvalita, žádné otravné reklamy a vysoká přenosová rychlost. Suma sumárum jde o ideální podmínky pro všechny fanoušky filmů a seriálů. Kladně hodnotím také kolotoč (slider na úvodní straně) s právě sledovanými videi. Slouží jako inspirace ve chvíli, kdy nevím, co si pustit. To samé platí také o podstránkách s nejstahovanějšími a nejoblíbenějšími soubory.

Provizní program

A vyzkoušel jsem také Upload program. Provozovatelé nabízí atraktivní podmínky – 10% provize za doporučení nového partnera a vysoké výdělky. Zatím jsem sice nevydělal tisíce, ale jen pár set korun, nicméně je to mnohem více než u konkurence. Když už nic jiného, brzy se mi pokryjí náklady na prémiový účet.

Publikováno: 12. 07. 2017

Kategorie: Technika

Autor: Adam