Vyždímejte ze sociálních sítí maximum

Vyždímejte ze sociálních sítí maximum

Sociální sítě jsou již několik let nejnavštěvovanějšími místy na webu. Využíváme je téměř všichni, bez výjimky. Profil na Facebooku či Twitteru mají náctiletí, ale i zástupci starších generací. Rády přes něj komunikují celebrity a čas od času je využijí politici. Stejně tak firmy všeho druhu. Prodejci a poskytovatelé služeb našli v sociálních médiích skvělé zázemí, které jim umožňuje cílit na tu správnou skupinu klientů. Patříte-li do zmíněné poslední skupiny, měla by vás zajímat nová platforma, která je ideální nástroj pro jejich monitoring. Nese název Buzzboot a zvládá napojení na všechny důležité zdroje informací.

Proč monitorovat sociální sítě?

Uživatelé, kteří se scházejí v sociálních sítích, debatují o ledasčem. Dost možná i o vás. Nezáleží na tom, zda provozujete finanční instituci, vedete politickou stranu, nebo je vašim posláním výroba piva. Na webu se o sobě dozvíte zajímavě věci, které jste možná doposud ani netušili. Analýza takových informací může vašemu podnikání výrazně pomoci. Ideálním nástrojem je software Buzzboot od stejnojmenné technologické společnosti. V čem pro vás může být přínosný? Buzzboot slouží k monitoringu sociálních médií. Sleduje Facebook, Twitter, Google+, Youtube, ale i blogy, diskuzní fóra a zpravodajské weby. Jednoduše si zadáte téma, které vás zajímá a aplikace vám zobrazí všechny zmínky o vás a to včetně sentimentu. Buzzboot umí rozlišit, zda je post pozitivní, neutrální, nebo negativní.

Proč si vybrat právě Buzzboot?

Důvodu, proč pro analýzy sociálních kanálů využívat právě Buzzboot, je hned několik. Především se jedná o profesionální řešení, které má na svědomí tým odborníků a expertů a sociální média. Získaná data jsou kvalitní a navíc je lze získat i v jiných jazycích. Program je flexibilní a kdykoliv ho můžete přizpůsobit aktuálním potřebám. Pomocí přehledného API rozhraní ho můžete integrovat do vlastních systémů. Pro zájemce jsou připraveny nadstandardní služby, jako je telefonická a e-mailová podpora, integrace do podnikových systémů či konzultace sociální politiky. Ať už se k tomu stavíme jakkoliv, sociální média jsou v současné době nejsilnějším informančním kanálem vůbec. A bez důkladného sledování a analýzy se úspěšní podnikatelé neobejdou. Buzzboot je skvělý pomocník, který vám práci značně usnadní.

Publikováno: 09. 10. 2012

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: analýzy | buzzboot | sociální média