Recenze van2go aneb Když se vám hodí dodávka nebo minibus a nechcete nic složitě řešit

Recenze van2go aneb Když se vám hodí dodávka nebo minibus a nechcete nic složitě řešit

Vyberte si vozidlo na míru svým potřebám

Zapůjčení dodávky z půjčovny má podstatnou výhodu oproti zapůjčení od kamaráda či známého, který disponuje pouze jedním typem vozidla. Je jí podstatně větší nabídka užitkových vozů. Van2go nabízí čtyři různé modely včetně valníku s nákladovým prostorem o velikosti 8 europalet. Nejmenší z dodávek je naopak kompaktní a pojme náklad o velikosti do 3 europalet. Jedná se o moderní vozy značky Opel (modely Vivaro L2H1, MOVANO L2H2, MOVANO L3H2 a MOVANO valník) – pečlivě udržované, a tudíž ve vynikající kondici. Ve vozovém parku nechybí ani minibus pro 9 osob.

Minimální doba zapůjčení je jedna hodina - na své si tak přijdou i zákazníci, kteří potřebují dodávku na chvíli a nechtějí zbytečně platit celodenní taxu.

Nemáte rádi složitosti? Nejste sami. Nemají je rádi ani lidé z van2go, a proto zájemcům o zapůjčení dodávky umožňuje rychlou a naprosto bezproblémovou objednávku prostřednictvím formuláře na svých webových stránkách. Pouze vyplníte nezbytné údaje, provedete úhradu – a je hotovo. Poté si už jen vyzvednete vozidlo na smluveném místě. Každé další zapůjčení bude (díky systému sharingu) ještě rychlejší – zadáte pouze přidělené ID.

Čeho ještě se v případě půjčovny dodávek van2go nemusíte bát, jsou skryté poplatky. Výši půjčovného se dozvíte v plné výši po vyplnění formuláře.

Všechny další informace najdete přímo na webových stránkách https://www.van2go.cz/uvod.html.

Publikováno: 21. 01. 2021

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam