Recenze van2go aneb Když se vám hodí dodávka nebo minibus a nechcete nic složitě řešit

Recenze van2go aneb Když se vám hodí dodávka nebo minibus a nechcete nic složitě řešit

Čeká vás stěhování, které jste se rozhodli zvládnout svépomocí? S kombíkem to nezkoušejte, hodit se vám bude prostorná a spolehlivá dodávka. Využijete ji také v případě převozu stavebního materiálu, techniky či jiných věcí, jež se do zavazadlového prostoru osobního vozu nemají šanci vměstnat. Ale kde užitkové vozidlo vzít, když nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by mohl to své na chvíli oželet? Naštěstí existují služby jako van2go. Pokud máte ze zapůjčení auta obavy, půjčovna dodávek v Praze vám je pomůže překonat.

Vyberte si vozidlo na míru svým potřebám

Zapůjčení dodávky z půjčovny má podstatnou výhodu oproti zapůjčení od kamaráda či známého, který disponuje pouze jedním typem vozidla. Je jí podstatně větší nabídka užitkových vozů. Van2go nabízí čtyři různé modely včetně valníku s nákladovým prostorem o velikosti 8 europalet. Nejmenší z dodávek je naopak kompaktní a pojme náklad o velikosti do 3 europalet. Jedná se o moderní vozy značky Opel (modely Vivaro L2H1, MOVANO L2H2, MOVANO L3H2 a MOVANO valník) – pečlivě udržované, a tudíž ve vynikající kondici. Ve vozovém parku nechybí ani minibus pro 9 osob. Minimální doba zapůjčení je jedna hodina - na své si tak přijdou i zákazníci, kteří potřebují dodávku na chvíli a nechtějí zbytečně platit celodenní taxu.

Z internetu rovnou za volant

Nemáte rádi složitosti? Nejste sami. Nemají je rádi ani lidé z van2go, a proto zájemcům o zapůjčení dodávky umožňuje rychlou a naprosto bezproblémovou objednávku prostřednictvím formuláře na svých webových stránkách. Pouze vyplníte nezbytné údaje, provedete úhradu – a je hotovo. Poté si už jen vyzvednete vozidlo na smluveném místě. Každé další zapůjčení bude (díky systému sharingu) ještě rychlejší – zadáte pouze přidělené ID. Čeho ještě se v případě půjčovny dodávek van2go nemusíte bát, jsou skryté poplatky. Výši půjčovného se dozvíte v plné výši po vyplnění formuláře. Všechny další informace najdete přímo na webových stránkách https://www.van2go.cz/uvod.html.

Publikováno: 21. 01. 2021

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam