Reklamní předměty: Efektivní marketingový nástroj i v roce 2017

Reklamní předměty: Efektivní marketingový nástroj i v roce 2017

Zákazníci, zaměstnanci i obchodní partneři. Ti všichni si zaslouží malou pozornost a není jediný důvod jim ji nedopřát. Reklamní předměty mají stále svůj význam, byť se významně rozšířilo portfolio a vrcholem nápaditosti již dávno není potištěná propiska. Ale divili byste se, jako i ta udělá radost.

Reklamní předměty už nejsou jen propisky a hrníčky

Reklamní předměty byly v minulosti považovány za jeden ze efektivních nástrojů komunikace s klienty. Nejinak je tomu i dnes, ale s tím rozdílem, že v katalozích najdete mnohem více položek. Původních několika desítek produktů v podobě hrníčků, propisek a podobných maličkostí se postupně rozrostlo na obsáhlou nabídku všeho, co lze opatřit logem firmy či brandovat jiným způsobem. Na trhu se pravidelně objevují také trendy reklamní předměty, které do sortimentu vnáší svěží vánek. Momentálně jde například o powerbanky – lidé se bez svých smartphonů nehnou a vybitá baterie bez přístupu k elektrické sítí hraničí s katastrofou. Powerbanka zachrání situaci a díky logu nemůže být dárce zapomenut. A o úroveň výše jsou solární power banky.

Uspějete, když dokážete upoutat pozornost

Populární jsou také reklamní předměty z přírodních a eko-friendly materiálů. Některé firmy dokonce brandují rostliny a čerstvé ovoce. Přílišná extravagance je však spíše výjimečná, většina se přiklání ke klasice. Pravdou je, že lidé jsou přesyceni, což platí nejen pro dárkové předměty, ale také pro reklamu, informace a jiná sdělení. Marketéři tak mají nelehkou práci a musí reklamní předměty volit opatrně. Nezajímavá či laciná cetka končí v odpadkovém koši – obdarovaný člověk si udělá vztah jen k něčemu užitečnému a vizuálně přitažlivému. Třeba k švýcarskému noži nebo stylovým hodinkám. Nechcete-li při výběru reklamních předmětů zbytečně chybovat, obraťte se na profesionály z Tuto studia. V oboru působí mnoho let a jejich katalog čítá široké spektrum položek všeho druhu. Připraví pro vás skvělé věci, které vaše zákazníky potěší. Více na tutostudio.cz.

Publikováno: 10. 05. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: reklamní předměty