Reklama

Penzion Na náměstí

Rodinný penzion nabízí ubytování v selském stylu v srdci Slovácka.

ŽĎAS - průmyslové stroje

Spolehlivý výrobce kvalitních zařízení pro zpracování kovového odpadu

Přírodní produkty Phyteneo

Zbavte se běžných zdravotních obtíží pomocí přírodních přípravků.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Autobusy Šafařík vás dovezou všude, kam budete chtít

Hledáte spolehlivého dopravce, který zajistí bezpečný převoz pro váš sportovní klub, školu či firmu, spolehlivou dopravu v rámci České republiky, ale i Evropy? Pokud sháníte někoho, kdo se v sektoru vnitrostátní dopravy pohybuje již dvacet let, určitě se vám bude hodit tip firmu Autobusy Šafařík. Lepšího autobusového dopravce, aby člověk pohledal. Projeďte se luxusním autobusem, ve kterém vám jízda příjemně uteče.

 

Autobusová doprava patří k bezpečnějším formám dopravy, než ta automobilová. Ačkoliv se sem tam nějaký autobus vybourá, většinou jde o chyby jiných vozidel. Firma Autobusy Šafařík však jezdí bez něho od roku 1992. Ačkoliv je stěžejní službou vnitrostátní doprava, samozřejmostí je i mezinárodní doprava v rámci Evropy. Můžete se těšit na tři moderní autobusy značky Bova a jeden Neoplan, které jsou v provedení Royal class. To pro cestující znamená jediné, tedy skutečně přepychovou jízdu, kterou si maximálně užijí.

 

Zkušení řidiči nic neriskují a bezpečně vás dopraví až na místo určení. S sebou si můžete vzít i zavazadla či kolo. Firma Autobusy Šafařík se snaží v maximální míře vyhovovat svým klientům a zvedat kvalitu nabízených služeb. Díky svědomitému přístupu si firma získala celou řadu pravidelných partnerů, kteří se na ni neváhají pravidelně obracet.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *