Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Autobusy Šafařík vás dovezou všude, kam budete chtít

Hledáte spolehlivého dopravce, který zajistí bezpečný převoz pro váš sportovní klub, školu či firmu, spolehlivou dopravu v rámci České republiky, ale i Evropy? Pokud sháníte někoho, kdo se v sektoru vnitrostátní dopravy pohybuje již dvacet let, určitě se vám bude hodit tip firmu Autobusy Šafařík. Lepšího autobusového dopravce, aby člověk pohledal. Projeďte se luxusním autobusem, ve kterém vám jízda příjemně uteče.

 

Autobusová doprava patří k bezpečnějším formám dopravy, než ta automobilová. Ačkoliv se sem tam nějaký autobus vybourá, většinou jde o chyby jiných vozidel. Firma Autobusy Šafařík však jezdí bez něho od roku 1992. Ačkoliv je stěžejní službou vnitrostátní doprava, samozřejmostí je i mezinárodní doprava v rámci Evropy. Můžete se těšit na tři moderní autobusy značky Bova a jeden Neoplan, které jsou v provedení Royal class. To pro cestující znamená jediné, tedy skutečně přepychovou jízdu, kterou si maximálně užijí.

 

Zkušení řidiči nic neriskují a bezpečně vás dopraví až na místo určení. S sebou si můžete vzít i zavazadla či kolo. Firma Autobusy Šafařík se snaží v maximální míře vyhovovat svým klientům a zvedat kvalitu nabízených služeb. Díky svědomitému přístupu si firma získala celou řadu pravidelných partnerů, kteří se na ni neváhají pravidelně obracet.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *