S půjčeným se jezdí nejlépe

S půjčeným se jezdí nejlépe

Přišli jste o nejlepšího přítele a nevíte, co si počít? Ale no tak, vždyť vám ho brzy opraví, no a do té doby budete moct jezdit ve vypůjčeném. Ano, pochopili jste správně, řeč není o vašem čtyřnohém kamarádovi, ale o mazlíčkovu z plechu. Pro mnohé znát je totiž věrným druhem právě automobil. Bodejť by ne, vždyť nás přepravuje do práce, obchodního domu i na výlety. Zkrátka všude, kde bychom pěšky došli za týden. Jenomže co si počít tehdy, když vypoví službu a ulehne do klinického spánku? Nemáte-li peníze bokem na nové, případně dá-li se opravit, budete muset pár dní přechodit po svých. Nebo využít nabídku některé z mnoha autopůčoven.

Strašák jménem autopůjčovna

Také vás v životě nenapadlo, že zrovna vy půjdete do autopůjčovny a vypůjčíte si některý z nabízených automobilů? Obavy stranou, s autopůjčovnami je to jako se second handy. Můžete narazit na ušmudlané oblečení, stejně jako na značkové hadříky, které měl původní majitel jednou na sobě. Vyberete-li si kvalitní autopůjčovnu, můžete se spolehnout, že se povozíte ještě lépe, než vlastním vozem. Ceny jsou přitom velmi přívětivé a příliš se neprodraží ani dlouhodobý pronájem. Cena odvíjí od typu automobilu, při čemž logicky platí, že za zánovní BMW zaplatíte více, než za ojetou Škodovku.

Co byste měli vědět

Díky internetu není problém kontaktovat autopůjčovny na druhém konci republiky. Shledáte-li, že jsou služby a vozy odpovídající částce, kterou budete muset zaplatit za dopravu automobilu na místo vašeho bydliště, proč také ne. Předtím, než podepíšete smlouvu, chtějte vědět detaily o stavu vozidla. Přesvědčte se, že je vše v pořádku a až poté, usedněte za volant. A nezapomeňte si půjčit něco lepšího, než v čem brázdíte silnice obvykle. Z nezáviděníhodného problému, jakým porouchaný automobil nepochybně je, se stane příjemná dovolená.

Publikováno: 17. 09. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autopůjčovna | půjčovna automobilů