Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Se skútrem jde všechno líp

Dokážete si představit život bez auta? V dnešní uspěchané době nám ani nic jiného nezbývá. Schválně si spočítejte, jak dlouho by vám trval přesun do práce městskou hromadnou dopravou. Automobil je zkrátka nepostradatelný pomocník, který nám ušetří spoustu drahocenného času. Ovšem jen do té doby, než se nám podaří zabřednout v dopravní špičce. Doby, kdy na jednu rodinu připadalo méně, než jedno auto, jsou nenávratně pryč a pro ucpané cesty nemusíme vážit cestu do Bangkoku nebo jiných východoasijských metropolí. I pro Prahu, Brno či Ostravu jsou typické každodenní zácpy, které vás donutí přemýšlet, jestli se nakonec opravdu nevyplatí cestovat autobusem. Nevyplatí! Mnohem lepší alternativou je skútr!

Nezávislí a svižní

Dvoustopá vozidla mají oproti automobilům celou řadu výhod. V hustém městském provozu jsou mnohem svižnější a nikdy se vám nestane, že na dlouhé desítky minut uvíznete v koloně. Jednoduše ji objedete. Důležitým faktorem je i spotřeba. Tak schválně, kolik si vezme vaše auto? Skútr 50 ccm nespolyká více, než něco kolem dvou litrů. Pokud vám v garáži nedřímá legendární třílitrový Volkswagen Lupo, dosáhnete podobných hodnot jen těžko. A pořizovací cena? Za zbrusu novou motorku nedáte víc, než 30.000. Pozor, bavíme se o kvalitních skútrech prestižních značek. Za skútry bazar, které mají „nalítáno“ kolem 3-4 tisíc kilometrů, pak zhruba polovinu.

Pokračovatelé populární Babetty a Simsona

Na závěr by se hodilo doporučení konkrétního výrobce. Chcete-li mít jistotu, že vás motocykl nenechá ve štychu, volte poměrně mladou českou značku Kentoya. Na přelomu tisíciletí ji založilo několik nadšenců, kteří se rozhodli navázat na éru oblíbených motocyklů Babetta, Pionýr či Simson. Popularita motocyklů závratně stoupá a to nejen kvůli nízké pořizovací ceně a moderně vyhlížejícímu vzhledu. Společnost vychází zákazníkům vstříc i v oblasti pojištění a asistenčních služeb. A to se cení, co říkáte? Více informací o konkrétních modelech a bazar najdete na www.kentoya.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *