Shamballa Vám pomůže překonat stres i zdravotní problémy

Shamballa Vám  pomůže překonat stres i zdravotní problémy

Doléhá na vás každodenní stres, kterému jste vystavováni v zaměstnání, ale i v osobním životě? Nejste sami, většina lidí a to nejen starších, ale také velmi mladých, trpí všelijakými psychickými i tělesnými poruchami a onemocněními. Říká se, že kde nemůže Slunce, tam chodí lékař, ale ne vždy je „odborná“ lkařská pomoc tím pravým. Pokud se problém týká i vás a máte jakékoliv zdravotní potíže, možná je ten správný čas zařadit „zpátečku“ a poohlédnout se po jiném, než vědecém řešení. Nelákala vás nikdy představa, že ovládnete svou energii a oddáte se některému, z esoterických účení? Možná, že vám změní život reiki, nebo šambala.

Co je to Shamballa 1024

Shamballa 1024 je druh esoterického učení, jehož podstatou je zkvalitnění života, odstranění psychických či fyzických problémů, pochopení sebe sama, splynutí. Jedná se o velmi komplexní, leč jednoduchou záležitost, která spočívá v energii 1024 symbolů. Pakliže si myslíte, že vám nikdo nemůže pomoct s vašimi duševními  problémy, nespavostí, bolestí hlavy, vyzkoušejte shambalu a uvidíte, že nejen doktor dokáže zázraky. Shamballa 1024 boří všechny představy o léčebných terapiích. Někteří lidé ji vnímají jako přbuznou formu reiki, jiní jako další krok tohoto učení.

Chcete se zasvětit?

Zaujala vás Shamballa 1024 natolik, že jste se rozhodli ji vyzkoušet? Nemusíte nikam chodit, stačí kontaktovat pana Martina Ospalíka na webu shamballa-reiki.cz. Nenechte se odradit a povzneste se nad tím, že někteř lidé označují „nevědecké“ filosofie za šarlatánství. Zkuste si položit otázku, jakto, že většina lidí, kteří se mohou pochlubit dlouhým a kvalitním životem, vyznává některou z těchto filosofií a léčení. Shamballa, to je splynutí energií a odpověď na mnoho otázek, které si kladete po cel život.

Publikováno: 08. 04. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: esoterické učení | reiki | šambala | shambala | shamballa 1024