Skate botky nejen na ježdění

Skate botky nejen na ježdění

Skateboarding není obyčejný adrenalinový sport. Je to životní styl, který je spojen nejen s jízdou na kolečkovém prkně, ale i s oblékáním. Většina lidí si skatera spojí s širokými kalhotami (baggy pants) a skate botami, pro něž je typická plochá podrážka. Skate oblečení však nenosí pouze sportovci, kteří se ve svém volném čase oddávají ježdění. Skateboardingová móda se masivně rozšířila mezi mladé lidi a nedají na ni dopustit kluci ani holky. Důvodů je hned několik – perfektní design, kvalitní zpracování a pohodlné materiály. Pokud se skateboardingové oblečení zalíbilo i vám, poradíme vám s jeho výběrem.

Výběr skateboardingové obuvi

Začněme od podlahy a podívejme se na to, podle čeho vybírat skate boty. Chcete-li kvalitní botky, které vydrží celou skateboardingovou sezónu, vsaďte na výrobce, jako je DC Shoes, Adio či Vans. Zdaleka nejpopulárnější jsou právě boty DC, které vynikají nezaměnitelným designem. Každý rok vychází nové kolekce, které jsou pojmenovány po nejlepších skaterech, kteří reprezentují značku DC. V případě, že zvolíte DC, stanete se mezi přáteli středem pozornosti. Boty s logem DC působí jako magnet a nenechají nikoho na pochybách, že máte vybraný vkus. Není to jen stylový design, ale i ergonomie, která dělá z výrobce světovou jedničku. V botách DC se budou vaše nohy cítit jako v bavlnce.

E-shop pro maniaky

Skateboardingové boty, potažmo i celý sortiment oblečení, nepatří k nejlevnějším. Chcete-li výrazně ušetřit, vyhněte se kamenným obchodům a raději se po vhodném kousku koukněte na internetu. Skvělým místem pro nákup je internetový obchod boardmania.cz, který je nabitý parádními hadříky a doplňky za super ceny. Součástí sortimentu jsou pánské i dámské skate boty, žabky a samozřejmě i skateboardy, snowboardy a longboardy. Na své si přijdou i příznivci adrenalinového ježdění na kole.

Publikováno: 01. 08. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: boty DC | boty na skate | DC | DC shoes | levné skate boty | skate boty | skateboarding | skateshop