Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Splňte si sen o vlastní čtyřkolce. Anebo si ji aspoň půjčte!

Blíží se Vánoce, čas splněných přání a je jen na vás, jestli se chopíte příležitosti a splníte si svůj motoristický sen. Pokud vám v žilách koluje adrenalin, rozšiřte svůj vozový park o stroj, po kterém touží každý správný motofanda. Představte si, jak si užíváte jízdu po náročném terénu na vlastní čtyřkolce!

Zaměřili jsme se na českobudějovickou společnost G4R s.r.o., která nabízí prodej čtyřkolek, ale také spoustu dalších souvisejících služeb. V nabídce specializovaného prodejce najdete značkové stroje POLARIS, JourneyMan, Yahama, Suzuki, Kawasaki a Honda. Na své si přijde opravdu každý, protože nejde jen o sportovní, ale také užitkové UTV, side-by-side a dětské čtyřkolky.

Možná vás napadlo, proč byste se měli vydat na nákup právě zde, když na prodejce čtyřkolek narazíte na každém rohu. Jenomže profíci z G4R nabízí široké spektrum služeb, které by se vám mohly hodit. Samozřejmostí je odborné poradenství, v rámci kterého vám doporučí vhodný model. Mimo to zajistí prvotřídní záruční i pozáruční servis čtyřkolek, na který se můžete stoprocentně spolehnout. I ty nejlepší stroje totiž mohou vypovědět službu v té nejnevhodnější chvíli. A přinejmenším vyžadují pravidelnou údržbu, která je udrží v perfektní kondici. U G4R se vaší vašemu čtyřkolovému mazlíkovi dostane té nejlepší péče a kvalitních náhradních dílů. Servisní služby jsou určeny také pro zákazníky, kteří si čtyřkolku pořídili u jiného prodejce.

Ale co když vám rozpočet neumožňuje pořízení vlastní čtyřkolky, nebo si jen nejste jistí, jestli vás bude jízda bavit? Nemusíte zoufat. Společnost G4R provozuje také půjčovnu čtyřkolek a je schopna zajistit dostatečný počet strojů i pro firemní nebo teambuildingové akce. V souvislosti se zapůjčením můžete využít také nabídku výuky, v rámci které se naučíte čtyřkolku ovládat. Tréninky jsou určeny pro naprosté začátečníky, i pro náročné jezdce, kteří vyhledávají jízdu v extrémních podmínkách.

Další informace najdete na www.g4r.cz, případně si udělejte výlet do českobudějovického showroomu, kde se vám bude prodejce ochotně věnovat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.