Sportovní výkon ovlivňuje i dres

Sportovní výkon ovlivňuje i dres

Staráte se o vybavení sportovního týmu? V tom případě zbystřete nad mnohdy podceňovanou, ale velmi podstatnou součástí inventáře. Trenéři prvoligových klubů moc dobře ví, že klíč k úspěchu tkví mimo jiné také v pečlivém výběru dresů. Zajímá vás, proč jsou dresy tak důležité a proč byste svým spoluhráčům či svěřencům měli dopřát profesionální stejnokroje i vy?

Proč je kvalitní dres tak důležitý?

Máte-li za to, že prvotřídní dresy náleží jen prvoligovým hráčům, jste na omylu. Sportovec, kterého oblečení jakýmkoliv způsobem omezuje, nemůže podat nejlepší výkon. Dresy, jakožto funkční oblečení, jsou střiženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí, zajišťovaly optimální termoregulaci a odváděly pot. A nesmíme zapomínat ani na psychologii – profesionálně vyhlížející dresy dodají hráčům pocit sebevědomí. I „bezvýznamný“ firemní turnaj pro ně bude mít najednou charakter finálového zápasu Ligy mistrů či boje o Stanleyův pohár. Tak co vy na to? Začnete příští sezonu ve zbrusu nových dresech? Pokud vás trápí omezený rozpočet, nic není ztraceno. Prozradíme vám, kde seženete profesionální sportovní dresy na míru levně.

Česká tradiční výroba sportovních dresů

Hlavně žádné kompromisy vůči kvalitě. Vy i vaši spoluhráči si zasloužíte to nejlepší, co je v našich luzích a hájích k mání. Co takhle vsadit na šikovné české ručičky, které se výrobou dresů zabývají již 20 let? O značce DDsport jste v souvislosti se sportovním oblečením pravděpodobně slyšeli a stoprocentně jste (byť nevědomky) některý z dresů obdivovali. Dost možná na hráčích některého sportovního týmu z prvoligové soutěže. DDsport obléká sportovce napříč všemi odvětvími a nezáleží na tom, jestli hrajete fotbal, hokej, ragby, basketbal, bowling nebo jezdíte motokros. Český výrobce spolupracuje s odborníky a vyrábí dresy, které splňují náročné požadavky vrcholových sportovců. Ucelenou nabídku včetně ceníku a dalších informací najdete na www.ddsport.cz.

Publikováno: 17. 08. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: výroba sportovních dresů