Stohovatelné plastové boxy šetří místo i starosti

Stohovatelné plastové boxy šetří místo i starosti

Když se ve skladu začnou hromadit bedny a přepravky všeho druhu, je to na pováženou. Žádný prostor není nafukovací a jakmile se kapacita vyčerpá, rázem je oheň na střeše. Pokud si již delší dobu lámete hlavu a přemýšlíte nad efektivním řešením, zvažte pořízení stohovatelných plastových boxů. Ušetří vám spoustu drahocenného místa a zajistí, aby byly prostory přehledné jako dřív. Ještě než se rozhoupáte k nákupu, přečtěte si o nich více.

Vynikající stabilita

Kvalitní stohovatelné boxy disponují bezpečnostními výstupky, díky kterým si udržují stabilitu i v situacích, kdy by u jiných typů beden hrozilo převrácení či pád. Stoh přepravek zůstane jako přikovaný navzdory nešikovnosti skladníka, působení silného větru apod. Boxy lze samozřejmě opatřit víkem pro ještě vyšší úroveň zabezpečení zboží.

Optimální vlastnosti

Plastové stohovatelné boxy snoubí všechny důležité vlastnosti, které můžete od kontejnerů požadovat. Jsou vysoce odolné, velmi lehké a jejich nosnost se pohybuje řádově ve stovkách kilogramů (u některých modelů až 750 kg). Díky ergonomicky tvarovaným rukojetím se s nimi dobře manipuluje a nechybí prostory pro umístění etiket, štítků a cenovek. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí (vyrábí se z netoxických látek), což je dobrá zpráva pro každého, kdo chce podnikat ekologicky.

Řešení téměř pro každého

Obrovskou výhodou stohovatelných plastových boxů je variabilita použití. Využijete je bez ohledu na obor, ve kterém vaše firma působí. Uplatnění nachází napříč průmyslovou výrobou, automotive, zemědělskou produkcí a samozřejmě i v potravinářství a dalších odvětvích. Stačí zvolit správnou velikost a získáte pomocníka k nezaplacení.

Poptávejte u předního výrobce

Nechcete-li při výběru stohovatelných boxů šlápnout vedle, nechte si poradit od jednoho z předních výrobců. Společnost Schoeller Allibert patří k lídrům u nás, na Slovensku a v dalších evropských zemích – nabízí kvalitní produkty a prémiové služby, které zahrnují poradenství a přípravu nezávazné nabídky na míru.

Publikováno: 22. 01. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam