Stylové posezení do města i na zahradu

Stylové posezení do města i na zahradu

Také se nemůžete dočkat, až začnete trávit každou volnou chvilku na zahrádce, ale s hrůzou jste zjistili, že si nemáte kde sednout? Pokud se na vašem stávajícím posezení projevil zub času natolik, že je pro letošní sezónu nepoužitelné, poohlédněte se rychle po novém. Protentokrát se však poučte a pořiďte si lavičku, která je bytelná a zároveň pozvedne estetickou hodnotu exteriéru. Odrazovým můstek by se mohl stát internetový obchod kovo-art.cz, který provozuje český výrobce zahradního nábytku a městského mobiliáře. V nabídce najdete nejen samostatné lavičky, ale i celé soupravy, které se budou na vaší zahradě vyjímat.

Výběr je skutečně pestrý, KOVO-ART vyrábí lavičky z mnoha druhů materiálů a najdete mezi nimi modely z litiny, kovu, dřeva, betonu a jejich kombinace. Betonové a kovové lavičky nachází uplatnění především ve veřejných prostorách a poblíž administrativních budov, ale nic vám nebrání, abyste si vybrali právě mezi nimi. Betonové lavičky se vyznačují účelným designem, výbornou stabilitou a pevnostní spojů. Jsou odolné vůči špatnému počasí a provedení dřevěných částí si můžete vybrat dle libosti.

O něco dražší, ale zato elegantnější sortiment představují litinové lavičky, které jsou navrženy s ohledem na nejnáročnější ergonomické a estetické požadavky. Samozřejmostí je precizní provedení a pečlivě vybroušené hrany. Toužíte-li však po opravdu netradičním designu, který zaujme na první pohled, vyberte si mezi designovými lavičkami. Většina modelů je vyrobena z kvalitního masivního dřeva a dalších odolných materiálů, které zaručují velmi dlouhou životnost. Osobitý styl dělá z lavičky jeden z dominantních prvků.

Publikováno: 07. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: betonové lavičky | kovové lavičky | litinové lavičky