Svěřte své překlady skutečným profesionálům

Svěřte své překlady skutečným profesionálům

Patříte mezi ty, kteří jsou s angličtinou „na štíru“ a hledáte někoho, kdo by pro vás vypracoval profesionální překlad důležitých dokumentů? Nechcete-li se spoléhat na nabídky studentů, u kterých si nemůžete být jistí, zda práci odevzdají včas a v pořádku, obraťte se na překladatelskou agenturu Chicory. Ta své služby nabízí již od roku 1990 a to ve více než 30 jazycích. Překlady do a z angličtiny však patří mezi její největší devizy a zakládá si na perfektním výsledku, na kterém se podílí tým odborníků.

O vaši zakázku se postará hned několik specialistů

Skutečně kvalitní překlady do angličtiny musí splňovat hned několik kritérií. Nejde jen o samotný překlad obsahu, ale i dodržení smyslu a stylistiky. Lidé z Chicory to moc dobře ví a preferují individuální přístup. Každému zákazníku je proto přidělen vyškolený tým, který je předem seznámen s problematikou daného překladu. Skládá se ze projektového manažera, jazykově i oborově specializovaného špičkového překladatele, počítačového specialisty jazykového korektora a odborného poradce. Výsledný překlad je vyhotoven ve stejném stylu a názvosloví jako původní text.

Překlady, tlumočení, dabing i hostesky

Samozřejmostí je odevzdání v předem dohodnutém termínu a respektování důvěrných informací. Chicory se specializuje na odborné, soudní, právní a technické překlady a kromě toho nabízí další služby v podobě tlumočení. Agentura svým klientům zajišťuje tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi a profesionálním vystupováním a to v rámci simultánního, konsekutivního a soudního tlumočení. V nabídce nechybí ani tlumočení po telefonu a s výjezdem. Můžete se na ni obrátit i v případě, že potřebujete tlumočníky pro dabing nebo hostesky.

Chicory s.r.o., to jsou profesionální překlady pro ty, kteří vyžadují stoprocentní výsledky a vyžadují spolupráci s opravdovými profesionály. Více informací najdete na webu chicory.cz.

Publikováno: 15. 02. 2013

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: angličtina překlady | chicory | překladatel | překlady do angličtiny | tlumočník