Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Svěřte své překlady skutečným profesionálům

Patříte mezi ty, kteří jsou s angličtinou „na štíru“ a hledáte někoho, kdo by pro vás vypracoval profesionální překlad důležitých dokumentů? Nechcete-li se spoléhat na nabídky studentů, u kterých si nemůžete být jistí, zda práci odevzdají včas a v pořádku, obraťte se na překladatelskou agenturu Chicory. Ta své služby nabízí již od roku 1990 a to ve více než 30 jazycích. Překlady do a z angličtiny však patří mezi její největší devizy a zakládá si na perfektním výsledku, na kterém se podílí tým odborníků.

O vaši zakázku se postará hned několik specialistů

Skutečně kvalitní překlady do angličtiny musí splňovat hned několik kritérií. Nejde jen o samotný překlad obsahu, ale i dodržení smyslu a stylistiky. Lidé z Chicory to moc dobře ví a preferují individuální přístup. Každému zákazníku je proto přidělen vyškolený tým, který je předem seznámen s problematikou daného překladu. Skládá se ze projektového manažera, jazykově i oborově specializovaného špičkového překladatele, počítačového specialisty jazykového korektora a odborného poradce. Výsledný překlad je vyhotoven ve stejném stylu a názvosloví jako původní text.

Překlady, tlumočení, dabing i hostesky

Samozřejmostí je odevzdání v předem dohodnutém termínu a respektování důvěrných informací. Chicory se specializuje na odborné, soudní, právní a technické překlady a kromě toho nabízí další služby v podobě tlumočení. Agentura svým klientům zajišťuje tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi a profesionálním vystupováním a to v rámci simultánního, konsekutivního a soudního tlumočení. V nabídce nechybí ani tlumočení po telefonu a s výjezdem. Můžete se na ni obrátit i v případě, že potřebujete tlumočníky pro dabing nebo hostesky.

Chicory s.r.o., to jsou profesionální překlady pro ty, kteří vyžadují stoprocentní výsledky a vyžadují spolupráci s opravdovými profesionály. Více informací najdete na webu chicory.cz.