Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Za perfektní masáží nestojí jen šikovné ruce maséra

Základem každé příjemné masáže nejsou jen zkušené ruce maséra, ale tak kvalitní masážní prostředky. Pokud čas od času dopřejete svému partnerovi, nebo on vám, pár uvolňujících doteků, měli byste zbystřit nad pestrou nabídkou přípravků, které vyrábí česká společnost Jutta. Dobře provedená masáž dokáže opravdové divy a díky jemným přípravkům je pocit uvolnění ještě intenzivnější. Během masáže dochází k prokrvení svalů, šlach a vaziva, což vede k urychlení látkové výměny a detoxikace organizmu. S kvalitními masážními přípravky je celý proces mnohem efektivnější.

Přípravky, které dělají společnost vrcholovým sportovcům

Perfektní masáž není výsadou sportovců – dopřát si ji může úplně každý. Masážní prostředky, které vyrábí Jutta, vám pomohou k dosažení dokonalého prožitku. Výrobky EMSPOMA a SPORTOVKA však rozhodně nepatří mezi žhavé novinky. Na trhu jsou již od roku 1965 let, což je samo o sobě zárukou nejvyšší kvality. Za svůj dlouhý „život“ se proslavily i jinde ve světě a zúčastnily se mnohých olympijských her, mistrovství Evropy i světa. Odebírají je sportovní kluby, profesionální maséři a samozřejmě i wellness centra a masážní studia.

Pro rychlejší regeneraci i hubnutí

Zajímá vás, jak vypadá aktuální sortiment? Najdete v něm masážní emulze, oleje i mléka. V kategorii wellness rozhodně nepřehlédněte řadu bylinných tělových mlék REKONGEM, které výrazně urychlují revitalizaci organizmu a hodí se ke kosmetickým a rehabilitačním masážím. V přípravcích jsou obsaženy léčivé byliny (levandule, bříza, řepík, heřmánek…), které napomáhají k pročištění krve a lze je aplikovat na suchou kůži. Balzám pokožku zklidní a postará se o její rychlou regeneraci. Ženy ocení masážní mléka Anti Celullite, díky kterým je mnohem efektivnější formování postavy, odstranění celulitidy a shazování nadbytečných kilogramů.

O všech produktech si můžete přečíst na oficiálních stránkách jutta.cz. O tom, že jde o špičkové masážní prostředky, nemůže být pochyb. Znáte snad jiný důvod, proč by se jinak téměř půl století drželi na předních místech na našem trhu?