Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Ubytování v Krkonoších – Chalupa u horníků

Léto se blíží mílovými kroky a i vy jste již určitě přemýšleli nad tím, kam se s rodinkou či s přáteli vydáte. Chcete-li si prázdniny užít jinak, něž povalováním u moře, nabízí se alternativa v podobě pobytu na horách. A že nebudete muset nikam daleko! Česká republika je plná přírodních krás, které rozhodně stojí za vidění. Mezi nejoblíbenější destinace patří Krkonoše, které nabízí čerstvý vzduch a takřka panenskou přírodu. Ubytovat se můžete v oblíbené Chalupě u Horníků, která se nachází na klidném břehu Jizerky. I přesto, že jde o jedno z nejklidnějších míst, je chata vzdálená pouze 30 metr od silnice a je dobře dostupná. Bydlíte-li v Praze, máte možnost využít přímý spoj, který sem jezdí každý den.

Ubytování pro rodiny

Chalupa u Horníků je situována pod úrovní silnice, takže je hluk projíždějících vozidel (ačkoliv je jich velmi málo) minimalizován. V celém areálu je slyšet pouze šumění říčky a okolních stromů. Chata je plně zařízená a najdete v ní ping-pong, šipky, tabuli na kreslení a menší taneční parket. Nudit se tedy opravdu nebudete a to ani tehdy, když vám počasí nebude přát. Chalupa je ideální ubytování pro rodiny a to i s malými dětmi.

Krkonoše a okolí

Chaloupka se nachází kousek od lesa a najdete vedle ní velkou louku a říčku. Okolní příroda vybízí k procházkám po okolí, ale i delším túrám. Vše závisí na vašich možnostech a chuti. Až se přírody nabažíte a zatoužíte po zábavě z jiného soudku, můžete se vydat do nedalekého města a zahrát si volleyball, zajít si na pivo či potrápit svaly v tělocvičně. Zima se nese ve znamení lyžování v okolních moderních sikareálech. Chalupa u Horníků je ubytování v Krkonoších, které si můžete rezervovat po celý rok a vždy budete mít co dělat.

Mohlo by vás zajímat

Vedle chalupy můžete s přehledem zaparkovat na přilehlém parkovišti s kapacitou pro cca 6 vozidel. Jedno auto můžete nechat přímo před vchodem, což usnadní přístup osobám s tělesným postižením. Objekt lze pronajímat na týden (během zimní sezóny), ale i na víkendy (v létě). V chatě platí přísný zákaz kouření a lze ji pronajmout pouze celou. Stylové zařízen podtrhne celkovou atmosféru a vám nezbude, než se oddat nerušenému odpočinku. Lepší ubytování Krkonoše zkrátka nenajdete!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *