Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

V Praze se podniká blaze

Založení vlastní společnosti je spojeno s celou řadou nepříliš příjemných administrativních záležitostí. Pro spoustu podnikatelů představuje problém a to nejen z hlediska časového, ale i finančního. K tomu, aby mohla být firma zapsána do obchodního rejstříku, je potřeba vklad v podobě základního kapitálu. Dvě stě tisíc u společnost s ručením omezeným, o nulu více u akciové společnosti. Patříte-li k byznysmanům, kteří momentálně požadovanou částkou nedisponují, případně si chcete ušetřit celou řadu starostí, sáhněte po takzvané ready-made, tedy již „fungující“ společnosti.

Proč právě ready made?

Ready made společnosti mají svůj základní kapitál složený a účetně vyvedený. Jednatelem se můžete stát prakticky okamžitě, aniž byste ztráceli čas běháním po úřadech. Nechcete-li riskovat, že koupíte firmu zatíženou dluhy a navíc máte k dispozici potřebnou částku pro složení základního kapitálu, měli byste uvažovat o založení společnosti s.r.o. Zprostředkovatel vám za provizi zařídí vše potřebné a vy budete mít jistotu, že bude firma zapsána do rejstříku napoprvé. Stejně, jako v případě koupě ready made, se budete moct věnovat skutečně důležitým věcem.

Přesuňte svých pět švestek do Prahy

Sídlo v „Horní Dolní“ nemusí být pro všechny klienty přitažlivé. Využíváte-li navíc k obchodním setkáním obývací pokoj, nesmíte se divit, když si zákaznici vyberou konkurenci. Přesunout sídlo firmy na atraktivní adresu je přitom velmi jednoduché. Stačí využívat takzvanou virtuální kancelář a sídlo firmy v Praze, které nevyjde na víc, než na několik set korun měsíčně. Poštu vám bude pravidelně přeposílat vyškolený pracovník a v případě potřeby využijete dobře vybavenou zasedací místnost. Navíc, v Praze nebude vaší firmě hrozit pravidelná kontrola ze strany úřadů. Není co řešit, jedeme podnikat do Prahy!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *