V Praze se podniká blaze

V Praze se podniká blaze

Založení vlastní společnosti je spojeno s celou řadou nepříliš příjemných administrativních záležitostí. Pro spoustu podnikatelů představuje problém a to nejen z hlediska časového, ale i finančního. K tomu, aby mohla být firma zapsána do obchodního rejstříku, je potřeba vklad v podobě základního kapitálu. Dvě stě tisíc u společnost s ručením omezeným, o nulu více u akciové společnosti. Patříte-li k byznysmanům, kteří momentálně požadovanou částkou nedisponují, případně si chcete ušetřit celou řadu starostí, sáhněte po takzvané ready-made, tedy již „fungující“ společnosti.

Proč právě ready made?

Ready made společnosti mají svůj základní kapitál složený a účetně vyvedený. Jednatelem se můžete stát prakticky okamžitě, aniž byste ztráceli čas běháním po úřadech. Nechcete-li riskovat, že koupíte firmu zatíženou dluhy a navíc máte k dispozici potřebnou částku pro složení základního kapitálu, měli byste uvažovat o založení společnosti s.r.o. Zprostředkovatel vám za provizi zařídí vše potřebné a vy budete mít jistotu, že bude firma zapsána do rejstříku napoprvé. Stejně, jako v případě koupě ready made, se budete moct věnovat skutečně důležitým věcem.

Přesuňte svých pět švestek do Prahy

Sídlo v „Horní Dolní“ nemusí být pro všechny klienty přitažlivé. Využíváte-li navíc k obchodním setkáním obývací pokoj, nesmíte se divit, když si zákaznici vyberou konkurenci. Přesunout sídlo firmy na atraktivní adresu je přitom velmi jednoduché. Stačí využívat takzvanou virtuální kancelář a sídlo firmy v Praze, které nevyjde na víc, než na několik set korun měsíčně. Poštu vám bude pravidelně přeposílat vyškolený pracovník a v případě potřeby využijete dobře vybavenou zasedací místnost. Navíc, v Praze nebude vaší firmě hrozit pravidelná kontrola ze strany úřadů. Není co řešit, jedeme podnikat do Prahy!

Publikováno: 20. 09. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: ready-made | sídlo společnosti v Praze | virtuální kancelář