Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Podceňujete bezpečnost svého webu? Může se vám to vymstít!

Pokud vás živí podnikání na internetu a webové stránky využíváte jako nezbytný nástroj pro získávání zákazníků, zbystřete pozornost. Na internetu totiž není ani zdaleka tak bezpečno, jak jste si možná mysleli. Váš e-shop sice nemůže přepadnout maskovaný lupič s pistolí, ale zato s může stát terčem hackerského útoku. Hacking je bohužel pouhou kapkou v moři rizik, se kterými se mohou nezabezpečené webovky potkat. Viry, malware nebo Cross-Site Scripting (škodlivé skripty na důvěryhodných stránkách – tedy na vašich) a další komplikace mohou váš byznys nejen ohrozit, ale i na nějakou dobu úplně vyřadit ze hry. Nabízí se proto otázka, jak proti bezpečnostním rizikům bojovat.

Svěřte bezpečnost svého webu do rukou odborníků

Nebudeme vás dlouho napínat a rovnou se zmíníme o velmi zajímavé službě, kterou nedávno spustila společnost PRONETmedia s.r.o. Nic vám to neříká? A co takhle její zakladatel, uznávaný specialista na SEO, PPC a marketing, Michal Kubíček?

PRONETmedia rozšířila portfolio svých služeb a nabízí audit zaměřený na bezpečnost webu, v rámci kterého prověří všechny potencionální rizika, které by vaše webové stránky mohly potkat. Cena analýzy činí příjemných 3 900 Kč, ovšem pozor – nebudou-li během ní nalezeny žádné kritické chyby (např. zmíněný Cross Site Scripting, PHP injection, Clickjacking…), nebudete muset platit vůbec nic.

Chcete-li si zajistit absolutní dostupnost webu a vyhnout se případnému úniku citlivých dat a informací, neváhejte ani minutu. I několikahodinový výpadek vás může stát mnohem více než preventivní opatření, která pro vás zajistí PRONETmedia.

Mezi nejčastější problémy zákazníků, kteří se na odborníky z PRONETmedia obrací, patří hacking redakčních systémů (WordPress, Joomla, Drupal…), DdoS útoky, odcizení účtu na sociálních sítích, vloupání do e-mailové schránky a následná změna hesla, ale i malware nebo nejrůznější problémy s doménami a hostingem. Chcete-li mít bezpečný web i vy, přečtěte si další důležité informace na bezpecnostwebu.cz.