V zajetí designových značek: Ipanema, Converse a Paez

V zajetí designových značek: Ipanema, Converse a Paez

Obsah článku:
  1. Converse
  2. Ipanema
  3. Paez
Došla jste k závěru, že váš botník potřebuje revizi? Pusťte se do ní a vyřaďte vše, co už dávno nenosíte a jen vám zabírá místo. Alespoň budete mít o důvod navíc, proč si udělat radost zbrusu novými botičkami. A protože nepochybujeme o tom, že si libujete ve stylových kouscích, máme pro vás několik tipů na značky, jejichž kolekcím neodoláte.

Converse

Začněme značkou, kterou nemusíme představovat nikomu, kdo zná význam slova móda. Boty Converse se vyznačují typickou hvězdou v logu a mají tradici již od roku 1908. Cílem zakladatele Marquise M. Converse bylo vyrábět kvalitní boty pro normální lidi, což se mu evidentně podařilo. Revoluční tenisky - původně určené pro hráče basketbalu - spatřily světlo světa v roce 1917. Od té doby sice uplynulo spoustu času, ale obuv Converse stále patří k tomu nejlepšímu, po čem můžete v daném sortimentu sáhnout. Ve vašem botníku by alespoň jedny “conversky” rozhodně neměly chybět!

Ipanema

Je libo luxusní žabky či sandálky ve výjimečném designovém provedení? Můžete je mít, pokud vsadíte na renomé značky Ipanema. Ještě jste o ní neslyšeli? Stylovku již nějaký ten pátek obdivuje každý, kdo rozumí módě. Vznikla roce 2001 poté, co společnost Grendene uvedla na trh dnes již legendární Melissy. Ipanema si vypůjčila jméno po slavné čtvrti v Rio de Janeiru, která je známá neutuchajícím životem a energickými obyvateli. Vzor na podrážkách botiček této značky vychází z dlažby na pláži Ipanema Calçadão.

Paez

V Jižní Americe designem žijí, což potvrzuje argentinská značka Paez. Kombinace velmi kvalitních materiálu, unikátních vzorů a barevných kombinací vycházejících z tradiční argentinské obuvi je jednoduše neodolatelná. Toužíte-li po velmi pohodlných a přitom maximálně stylových dámských botách, stoprocentně se do sortimentu značky Paez okamžitě  zamilujete. Široké spektrum obuvi všech uvedených značek najdete například u specializovaného prodejce different.cz.

Publikováno: 15. 07. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: Boty Converse | boty Paez | Dámské boty | Dámské boty Ipanema | Ipanema | Paez | žabky a sandále Ipanema