Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Víkendové pobyty se slevou: Příležitost, jak si za pár korun aktivně odpočinout

Jak se nejlépe vypořádat s únavou a stresem? Spousta lidí nedá dopustit na celovíkendovou schovávanou v posteli, ale ve skutečnosti vás do dobré nálady a perfektní kondice postaví spíše víkendový relaxační pobyt. Představte si, jak si se svým partnerem užíváte důkladnou masáž, saunování a vířivku… To zní mnohem lépe než nuda v ložnici, nebo ne? A když vám někdo nabídne víkendový pobyt s neodolatelnou slevou, v podstatě ani není co řešit. Chcete detaily? Máte je mít!

Víkendové pobyty pro dva jsou v posledních letech velmi populární. Představují možnost, jak si perfektně užít volno i mimo termín řádné dovolené. V pátek odpoledne nebo v sobotu ráno vyrazíte a v neděli večer jste zpátky doma.

Potěší vás, že víkendové pobyty mají různý charakter. Nenuťte se do wellness, když na něj zrovna nemáte ani pomyšlení – jednoduše si vyberte pobyt s důrazem na sportovní aktivity nebo třeba romantiku.

O hromadné slevy je velký zájem

A kde na víkendové pobyty vzít? Dobrá zpráva je, že na specializovaných slevových portálech můžete v rámci hromadného nakupování získat obrovskou slevu. Nejlepším příkladem je Slevotéka – portál, který se jako první v ČR vymezil pouze na slevy víkendových pobytů. Princip hromadného nakupování je jednoduchý a efektivní. V zahraničí funguje již léta a s pozitivní odezvou se setkal i u nás.

Na slevovém portálu se pravidelně objevují nové nabídky (vždy několik desítek) se slevou řádově v desítkách procent (většinou více než 50 %!). Projeví-li o danou nabídku zájem minimální stanovený počet lidí, aktivuje se sleva. V opačném případě samozřejmě nezaplatíte vůbec nic a vyberete si jinou slevu. Po aktivaci slevy a provedení platby obdržíte na e-mail slevový kupon, který uplatníte v momentě, kdy se ho rozhodnete využít.

Tak co vy na to? Dopřejete si krásnou a levnou minidovolenou? Na Slevotéce najdete atraktivní romantické, sportovní, wellness a rodinné pobyty – vyberte si dle svého gusta!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *