Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti: Kdy a komu se vyplatí?

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti: Kdy a komu se vyplatí?

Když si chcete z nějakého důvodu půjčit vyšší obnos peněz a banka vás odmítne, není třeba skládat zbraně. Na tuzemském trhu se totiž dají najít poměrně zajímavé produkty v nebankovním sektoru. Příkladem budiž nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti a úvěry na podnikatelský záměr, které poskytuje společnost Nebankovní finance.

Peníze se dají použít na podnikání i pro vlastní potřebu

Zmíněná firma působí na území celé České republiky, kde má velký počet obchodních zástupců. S nimi si lze domluvit nejen nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti pro fyzické osoby, ale také například úvěr na podnikatelský záměr, pokud chcete rozjet vlastní business, avšak nemáte k tomu dostatek vlastních finančních prostředků.

Možnost získání spousty peněz

Zástava nemovitosti je běžnou záležitostí. Díky tomu, že ručíte nemovitým majetkem, nemusíte se prakticky nijak omezovat, pokud jde o výši samotného úvěru. Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti se dají zařídit klidně do výše několika desítek milionů korun, záleží přitom na hodnotě samotného majetku, jímž hodláte ručit. Velkou výhodou produktů od firmy Nebankovní finance je fakt, že dokonce nemusíte ručit přímo vlastním majetkem, ale i nemovitostí třetí osoby, dá-li k tomu patřičný souhlas.

Minimální nároky na žadatele a nízké úroky jsou pro úvěry se zástavou nemovitosti typickými rysy

Nebankovní půjčky a úvěry se zástavou nemovitosti se vyplácí zejména tehdy, odmítne-li vás banka, a to především kvůli nízké bonitě, potažmo kvůli tomu, že jste se v minulosti ocitli v některém z registru dlužníků. Nebankovní úvěr na podnikatelský záměr i pro soukromé osoby navíc bývá díky zajištění nemovitostí nabízen s nízkou úrokovou sazbou, takže se vám půjčka v konečném důsledku tolik neprodraží.

Publikováno: 26. 08. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Adam