Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Víme, jak ušetřit za nákup pracovní plošiny

Přemýšlíte na brusu novou pracovní plošinou, ale limitují vás finanční prostředky? Položte si jednoduchou otázku – neudělala by vám zánovní plošina stejnou službu, jako úplně nový stroj? Odpověď zní ano, ovšem pouze za předpokladu, že se bude vynacházet v perfektním stavu. Právě s tím počítá i společnost StaTech s.r.o., která nabízí široké spektrum použitých plošin, včetně servisu a prodeje náhradních dílů. Firma provozuje portál plosiny-bazar.cz, na kterém najdete kompletní nabídku strojů, které jsou aktuálně v prodeji.

Je nákup starší plošiny bezpečný?

Důvod, proč firmy investují raději do nové plošiny jsou obavy z přílišného opotřebení té z bazaru. Ačkoliv jsou plošiny „z druhé ruky“ podstatně levnější, než koupě nové plošiny, stále je jejich poměrně vysoká. Z tohoto důvodu nejsou plošiny, které nabízí StaTech s.r.o., starší pěti let. Všech použité stroje prošly pravidelnými technickými prohlídkami, které jsou patřičně zdokumentovány. Projevíte-li o některý z nich zájem, společnost vám poskytne všechny nezbytné informace. Pokud si nejste jistí, zda je vybraná plošina tím pravým ořechovým, nezoufejte. Společnost poskytuje ohledně plošiny poradenství, které je zcela zdarma.

Společnost StaTech s.r.o. je na trhu již od roku 2005 a v roce 2011 došlo k jejímu spojení s belgickým partnerem, společností TVH. V současné době poskytuje poskytuje servis, prodej a poradenství pro 14 evropských zemí. Spolehnout se na ni můžete i vy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *