Víme, proč se při hledání práce spolehnout na personální agenturu!

Víme, proč se při hledání práce spolehnout na personální agenturu!

S personálními agenturami spolupracuje drtivá většina menších a středně velkých firem. Pro tyto subjekty je obvykle neekonomické, aby disponovaly vlastním personálním oddělením. Spolupracují s externími agenturami, které nahrazují náboráře. Co se týče větších podniků, i ty někdy s personálními agenturami spolupracují – chtějí mít jistotu, že jim neunikne klíčový zaměstnanec.

K dalším důvodům patří kvalifikované personální poradenství. Pracovníci personální agentury mají s hledáním práce bohaté zkušenosti a rádi vám poskytnou cenné informace ohledně úpravy životopisu, průběhu výběrového řízení apod.

Budete-li se spoléhat na úřad práce, s největší pravděpodobností lepší vysněnou práci nenajdete. S personální agenturou se vaše šance rapidně zvýší. A na kterou se obrátit? Za zmínku stojí mladá a dynamická personální agentura Žirafa.cz, ve které pracují zkušení profesionálové.

Personální agentura Žirafa.cz jedná férově a momentálně nabízí více než šedesát tisíc pracovních pozic. Pravděpodobnost, že mezi nimi není vaše vytoužená práce, je minimální. Vše, co nyní musíte udělat, je vyplnit životopis (nebo nahrát vlastní v PDF) na www.zirafa.cz.

Publikováno: 13. 01. 2016

Kategorie: Práce

Autor: Adam

Tagy: pracovní agentura výhody | výhody personální agentury