Víme, proč se při hledání práce spolehnout na personální agenturu!

Víme, proč se při hledání práce spolehnout na personální agenturu!

Sháníte lépe placenou pracovní pozici, v rámci které plně využijete získané vzdělání, zkušenosti a kvalifikaci? Statistiky probírat nebudeme, protože čísla nemusí zcela vypovídat o reálné situaci na trhu práce. Zaměříme se na výhody spolupráce s personální agenturou a doporučíme vám konkrétního partnera, díky kterému najdete práci mnohem rychleji.

Proč spolupracovat s personální agenturou?

Výhody spolupráce s personální agenturou jsou zřejmé. V prvé řadě jde o širokou nabídku pracovních míst, které získáte po vstupu na webové stránky či osobní návštěvě. Dostanete tak možnost zúčastnit se více konkurzů a zvýšíte své šance na lepší práci. Pracovník agentury vám doporučí vhodná výběrová řízení a bude vás průběžně informovat o tom, jak se situace vyvíjí.

Získejte přehled o volných místech v malých i větších firmách

S personálními agenturami spolupracuje drtivá většina menších a středně velkých firem. Pro tyto subjekty je obvykle neekonomické, aby disponovaly vlastním personálním oddělením. Spolupracují s externími agenturami, které nahrazují náboráře. Co se týče větších podniků, i ty někdy s personálními agenturami spolupracují – chtějí mít jistotu, že jim neunikne klíčový zaměstnanec.

Personalista vám poradí a zvýší vaše šance na úspěch

K dalším důvodům patří kvalifikované personální poradenství. Pracovníci personální agentury mají s hledáním práce bohaté zkušenosti a rádi vám poskytnou cenné informace ohledně úpravy životopisu, průběhu výběrového řízení apod.

Žirafa.cz nabízí desítky tisíc pracovních míst, najděte si to své...

Budete-li se spoléhat na úřad práce, s největší pravděpodobností lepší vysněnou práci nenajdete. S personální agenturou se vaše šance rapidně zvýší. A na kterou se obrátit? Za zmínku stojí mladá a dynamická personální agentura Žirafa.cz , ve které pracují zkušení profesionálové. Personální agentura Žirafa.cz jedná férově a momentálně nabízí více než šedesát tisíc pracovních pozic. Pravděpodobnost, že mezi nimi není vaše vytoužená práce, je minimální. Vše, co nyní musíte udělat, je vyplnit životopis (nebo nahrát vlastní v PDF) na www.zirafa.cz.

Publikováno: 13. 01. 2016

Kategorie: Práce

Autor: Adam

Tagy: pracovní agentura výhody | výhody personální agentury