Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Virtuální kancelář šetří vaše peníze

Začínáte podnikat a přemýšlíte, na čem můžete ušetřit? Jednou z nejvyšších položek bývá pronájem kanceláře. Mnoho z vás přitom paradoxně administrativní budovu každý den nepotřebuje. Není to však jen samotný pronájem a energie, ale také plat a zaškolení zaměstnance, které vás bude stát pěkný balík. Vše přitom lze vyřešit velmi elegantně – pronájmem virtuální kanceláře. Že vám nic pojem virtuální kancelář neříká? Nevadí,  vysvětlíme.

Co je virtuální kancelář a pro koho je vhodná?

Virtuální kancelář je populární služba, kterou využívá stále více podnikatelů, kteří nepotřebují administrativní zázemí (třeba proto, že řeší běh firmy i online marketing a propagaci z domova). Jednoduše si necháte zapsat do obchodního rejstříku adresu virtuálního sídla a budou vám zde chodit veškeré zásilky. Školený pracovník se postará o to, abyste své dopisy, maily či telefonáty včas obdrželi. Je jen na vás, zda si necháte přeposílat poštu každý den nebo jednou za měsíc.

Další benefity virtuálního sídla

Virtuální sídlo má i další výhody. Pokud máte své dosavadní sídlo na adrese v menším městě, vystavujete se riziku častějších kontrol. Pronajměte si virtuální kancelář v Praze a získáte exkluzivní adresu, která je atraktivní pro klienty, ale zároveň představuje jistou ochranu před kontrolami. V Praze připadá kontrola na jednu společnost v průměru jednou za sto let.

Pokud budete potřebovat reprezentativní místnost pro jednání s úřady či důležitými klienty, máte ji mít. Zasedačku můžete mít kdykoliv k dispozici, stačí se domluvit s ostatními subjekty, které využívají stejnou virtuální kancelář. Cena za pronájem virtuální kanceláře je v porovnání s klasickým pronájmem naprosto zanedbatelná položka.

Služeb, které můžete v rámci virtuální kanceláře využívat, je samozřejmě daleko více. Pokud vás zajímá konkrétní nabídka od vysoce solventní společnosti, zagooglujte a řiďte se referencemi či hodnocením klientů. Obvykle můžete využít i nabídku založení společnosti na míru, kompletní daňovou agendu či zákaznickou linku a logistiku – to vše bývá nedílnou součástí nabídky. A vaše firma začne šlapat jako hodinky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *