Chcete, aby vaše nehty vypadaly SKVĚLE? Víme, jak na to!

Chcete, aby vaše nehty vypadaly SKVĚLE? Víme, jak na to!

V jakém duchu se nesou současné trendy úpravy nehtů? Krok vedle neuděláte s elegantními ani s nápaditějšími až extravagantními kreacemi. Nepromíjí se okousané nebo jinak neupravené či zanedbané nehty. Pokud k vám příroda v tomto příliš štědrá nebyla a nenadělila vám přirozeně krásné nehty, vyřešte to pomocí gel-laku. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti a kde se poohlédnout po kvalitní výbavičce!

Gel-laky promění vaše nehty k nepoznání

Ať už vám jde o krátkodobý efekt (např. kvůli společenské události) nebo o dlouhodobou proměnu, gelové nehty si okamžitě zamilujete. Jednak proto, že vypadají skvěle a za druhé díky snadné modeláži, kterou zvládnete i svépomocí. Gel-laky na nehty vypadají přirozeně, jsou barevně stálé a poměrně dlouho vypadají jako čerstvě nanesené.

Jak na modeláž gelových nehtů?

Proč ztrácet čas v nehtovém studiu, když modeláž nehtů zvládnete i sama? Budete potřebovat pár základních pomůcek – gel-lak, UV lampu pro vytvrzení laku, speciální kleštičky (gilotiny), primer (podkladová báze pro dezinfekci) a další příslušenství. Vyplatí se pořízení kompletní sady na gelové nehty, ve které nechybí nic, bez čeho se při modeláži neobejdete. Co se týče samotné modeláže, s trochou cviku ji brzy zvládnete na jedničku. Na internetu je nespočet psaných návodů i videonávodů, kde jsou jednotlivé kroky detailně vysvětleny. Zároveň se dozvíte užitečné tipy, díky kterým vám gelové nehty vydrží déle.

Dopřejte nehtům zábal v parafínové vaně

Namítáte, že vám v nehtovém studiu nabízí nadstandardní péči v podobě parafínového zábalu? Ten si můžete udělat i doma. Stačí, když si pořídíte parafínovou vadu. V odpovídající kvalitě a za skvělou cenu jsme ji sehnali u specializovaného prodejce Nehtyprofi.cz, který mimo jiné nabízí také široké spektrum gel-laků, UV lamp a vůbec veškeré příslušenství potřebné pro modeláž gelových nehtů. Samozřejmě nechybí ani kompletní sady. Vraťme se však k samotné parafínové lázni. Proč byste ji měla pravidelně podstupovat? Především proto, že působí blahodárně na pokožku. Ve vosku z parafínu je obsaženo velké množství vitamínů, bez kterých se pokožka neobejde. Díky parafínu se zbavíte problémů suchých rukou a nohou. Pokožka bude najednou jemnější a vláčnější. Mimo to slouží jako prevence před tvorbou vrásek a uleví vám od bolesti svalů. Opět se vyplatí pořízení kompletní sady, která obsahuje vaničku, parafín, mřížku, štěteček na nanášení parafínu a ochranné rukavice. Budete mít jistotu, že jste na nic podstatného nezapomněla a navíc ušetříte. Rozhodnete-li se pro nákup u specializovaného prodejce jako Nehtyprofi.cz, získáte kvalitní příslušenství na modeláž nehtů za skvělé ceny. Prodejce vám ochotně poradí s výběrem a doporučí vám produkty, které odpovídají vašim požadavkům. Buďte náročná a proměňte své nehty k nepoznání – změnu oceníte vy i vaše okolí!

Publikováno: 06. 03. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: gel-laky | parafínový zábal na nehty