Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Využijte Facebook ve svůj prospěch: Jak funguje PPC reklama?

Bráníte se sociálním sítí, protože je považujete za ztrátu času? Možná máte pravdu, nicméně z marketingového hlediska je tomu úplně jinak. Ke skvělým zdrojům relevantních návštěvníků patří PPC Facebook. Spousta lidí má za to, že placená reklama má smysl pouze při získávání nových fanoušků, ale to je jen zlomek toho, čeho jejím prostřednictvím můžete dosáhnout.

Facebook se rychle rozšířil do celého světa a jen v České republice ho používá téměř 4 miliony dospělých lidí. Což pro vás znamená jediné – můžete zacílit na ohromné množství relevantních uživatelů. Navíc za cenu, o které byste si u jiných PPC mohli nechat zdát.

Čeho můžete díky Facebook PPC dosáhnout?

Možnosti konfigurace Facebook PPC reklamy se průběžně mění a v současné době lze kampaň nastavit tak, aby se zobrazovala jen v určité dny a ve vybraný čas. Zároveň si vyberete účel kampaně a s ním i individuální nastavení. Může to být:

  • kliknutí na webovou stránku,
  • konverze na webu,
  • zaujetí příspěvkem stránky,
  • označení stránky jako „to se mi líbí“,
  • instalace aplikace,
  • zájem o aplikaci,
  • reakce na událost,
  • využití nabídky,
  • zobrazení videa.

Velmi zajímavé jsou možností cílení, a to díky informacím, které uživatelé Facebooku dobrovolně poskytují. Kampaň lze zacílit podle věku, pohlaví, zájmů, jazyka, geografického umístění na úrovni států i měst, ale také demografických údajů (např. vzdělání) či chování.

V praxi může zacílení vypadat následujícím způsobem: všechny ženy ve věku 20 – 40 let, které nejsou ve vztahu, mají ukončené vysokoškolské vzdělání a disponují mobilním telefonem iPhone.

Neplýtvejte penězi, najměte si specialistu

Ačkoliv je nastavení Facebook PPC reklamy velmi intuitivní, bez zkušeností a citu pro marketing můžete zbytečně utratit spoustu peněz, aniž byste dosáhli hmatatelných výsledků. Mnohem efektivnější je spolupráce s PPC specialisty. Najdete je například v agentuře PPC Profits. Bližší informace najdete na: http://ppcprofits.cz/sluzby/ppc-reklama-na-facebook.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *