Zachraňte svou finanční situaci konsolidací půjček!

Zachraňte svou finanční situaci konsolidací půjček!

Půjčky jsou všude kolem nás. „Půjčte si!“; hustí do nás reklamy v televizi, vybízí nás k tomu noviny, rádia i billboardy. A lidé si půjčují, někdy i na prkotiny bez uvážení, zda budou schopni všechny ty půjčky splácet. Velmi snadno se pak člověk dostane do průšvihu. Chcete tomu předejít? Zkuste konsolidaci úvěrů.

Co je konsolidace úvěrů

Konsolidace úvěrů představuje schůdné preventivní řešení, které vám může pomoci předejít nepříjemnostem a ustálí vaši finanční situaci. V průběhu konsolidace půjček dochází ke sjednocení všech vašich půjček.

Co tímto krokem získáte?

* Konsolidace půjček má celou řadu výhod. Jednou z nich je třeba i to, že dochází k zjednodušení papírování okolo jednotlivých půjček. * Díky refinancování svých půjček získáte větší přehled o svých splátkách. Budete si více jisti, že jste nějakou splátku nepropásli a nehrozí vám nějaký průšvih. * Sjednocení půjček vám sníží měsíční splátky od několika stovek až po několik tisíc korun. * Sloučení půjček do jedné vám sníží i celkové úroky. * Refinancování vám dá možnost navýšení půjčky a získat tak do ruky ještě další peníze. * V neposlední řadě je také potřeba zmínit, že tímto krokem získáte čas, protože dojde k prodloužení doby splácení.

Máte nějaké dotazy?

Na co se nás lidé nejčastěji ptají? Třeba na to, co je potřeba k vyřízení konsolidace půjčky. K vyřízení konsolidace potřebujete dva doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, pas), potvrzení o výši příjmu a všechny dokumenty od všech svých aktuálních půjček. Který typ refinancování je pro mě ten nejlepší? Tápete při výběru finanční společnosti? Zkuste to s kalkulačkou konsolidace půjček. Tato kalkulačka vám pomůže srovnat všechny nabídky finančních společností. Vy si pak velmi snadno vyberete tu nejvýhodnější nabídku.

Publikováno: 26. 09. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: konsolidace půjček | sloučení půjček