Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Založení s.r.o. – postup v roce 2014

Uvažujete-li o tom, že své podnikání přesunete pod roušku nejoblíbenější formy společnosti – společnosti s ručením omezeným (s.r.o.), zřejmě vám neunikly legislativní změny. Novelizovaný občanský zákoník a nový zákon o obchodních korporacích 90/2012 Sb. vstoupili v platnost 1.ledna 2014 a přinesli s sebou spoustu novinek. Tou nejpodstatnější je snížení základního kapitálu z původních 200 000 Kč na 1 Kč. Samotné založení s.r.o. se ovšem stále neobejde bez poměrně komplikované a časově náročné administrativy. Chcete se jí vyhnout? V tom případě se můžete obrátit na někoho, kdo se o vše postará za vás.

Rychleji založené s.r.o. = rychlejší start podnikání

Postup založení s.r.o. nezměnily ani nové zákony a opět budete muset běhat po úřadech s mnoha formuláři a potvrzeními. Investici v řádu mnoha tisíc se nevyhnete a navíc musíte počítat s tím, že si celý proces vyžádá spoustu času. Pokud ho máte dostatek a se založením „es er óčka“ nespěcháte, není co řešit. Pro ty ostatní, kteří chtějí podnikat rychleji a nechtějí riskovat zbytečné zdržení, se nabízí efektivní řešení v podobě založení s.r.o. externí firmou.

V případě renomovaného specialisty, společnosti Profi-kancelář s.r.o., která se zakládáním firem v ČR zabývala mezi prvními, se založení zkrátí na cca 10 pracovních dní. Sáhnete-li po ready-made firmě (již založená společnost), budete moct podnikat třeba za pár hodin. Nezapomeňte si proto dobře spočítat, jestli se vám úspora v případě zakládání s.r.o. svépomocí opravdu vyplatí.

Nepotřebujete administrativní prostory? Využítejte virtuální kancelář!

Díky specialistům jako je Profi-kancelář s.r.o. získáte komplexní servis, který zahrnuje také možnost využívání virtuální kanceláře. Nechcete-li mít sídlo firmy na vlastní adrese a naopak toužíte po prestiži velkého města, pak je pro vaše potřeby virtuální sídlo firmy jako stvořené. Za cenu v řádu od několika set korun dostanete sídlo společnosti v Praze, zákaznickou linku s operátorem, plně vybavenou zasedací místnost na několik hodin měsíčně zdarma a další výhody v podobě snížení administrativní zátěže.

Virtuální kancelář je vhodná především pro subjekty, které k činnosti nepotřebují fyzickou kancelář a chtějí výrazně snížit měsíční náklady za pronájem. Ve větším městě navíc nehrozí neustálé kontroly ze strany úřadů a příjemné jsou i nadstandardní služby v podobě vedení účetnictví nebo marketingového servisu.

Odpovědi na další případné otázky najdete na www.profi-kancelar.cz.