Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Založení s.r.o. – postup v roce 2014

Uvažujete-li o tom, že své podnikání přesunete pod roušku nejoblíbenější formy společnosti – společnosti s ručením omezeným (s.r.o.), zřejmě vám neunikly legislativní změny. Novelizovaný občanský zákoník a nový zákon o obchodních korporacích 90/2012 Sb. vstoupili v platnost 1.ledna 2014 a přinesli s sebou spoustu novinek. Tou nejpodstatnější je snížení základního kapitálu z původních 200 000 Kč na 1 Kč. Samotné založení s.r.o. se ovšem stále neobejde bez poměrně komplikované a časově náročné administrativy. Chcete se jí vyhnout? V tom případě se můžete obrátit na někoho, kdo se o vše postará za vás.

Rychleji založené s.r.o. = rychlejší start podnikání

Postup založení s.r.o. nezměnily ani nové zákony a opět budete muset běhat po úřadech s mnoha formuláři a potvrzeními. Investici v řádu mnoha tisíc se nevyhnete a navíc musíte počítat s tím, že si celý proces vyžádá spoustu času. Pokud ho máte dostatek a se založením „es er óčka“ nespěcháte, není co řešit. Pro ty ostatní, kteří chtějí podnikat rychleji a nechtějí riskovat zbytečné zdržení, se nabízí efektivní řešení v podobě založení s.r.o. externí firmou.

V případě renomovaného specialisty, společnosti Profi-kancelář s.r.o., která se zakládáním firem v ČR zabývala mezi prvními, se založení zkrátí na cca 10 pracovních dní. Sáhnete-li po ready-made firmě (již založená společnost), budete moct podnikat třeba za pár hodin. Nezapomeňte si proto dobře spočítat, jestli se vám úspora v případě zakládání s.r.o. svépomocí opravdu vyplatí.

Nepotřebujete administrativní prostory? Využítejte virtuální kancelář!

Díky specialistům jako je Profi-kancelář s.r.o. získáte komplexní servis, který zahrnuje také možnost využívání virtuální kanceláře. Nechcete-li mít sídlo firmy na vlastní adrese a naopak toužíte po prestiži velkého města, pak je pro vaše potřeby virtuální sídlo firmy jako stvořené. Za cenu v řádu od několika set korun dostanete sídlo společnosti v Praze, zákaznickou linku s operátorem, plně vybavenou zasedací místnost na několik hodin měsíčně zdarma a další výhody v podobě snížení administrativní zátěže.

Virtuální kancelář je vhodná především pro subjekty, které k činnosti nepotřebují fyzickou kancelář a chtějí výrazně snížit měsíční náklady za pronájem. Ve větším městě navíc nehrozí neustálé kontroly ze strany úřadů a příjemné jsou i nadstandardní služby v podobě vedení účetnictví nebo marketingového servisu.

Odpovědi na další případné otázky najdete na www.profi-kancelar.cz.