Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Třetí rozměr dorazil i k etiketám

Třírozměrný prostor, neboli notoricky známé spojení 3D, je v oblasti technologií jakýmsi symbolem pokroku a hi-tech. Stačí si otevřít reklamní leták místního elektra. Zařízeními, které se pyšní funkcí, jež má co dočinění s třetím rozměrem, se to tam jenom hemží. Třetí rozměr je zkrátka trendy a bylo jen otázkou času, kdy dorazí i do reklamy. Té aktuálně vévodí 3D etikety, které představují vysoce efektivní způsob, jak prezentovat své služby či výrobky a zaujmout klienty.

Co je to 3D etiketa?

3D etikety jsou poloplastické samolepky, které jsou schopny kopírovat konvexní i konkávní zařízení podkladu. Zachovávají si trvalou plasticitu a jsou velmi odolné. Povrch samolepek pokrývá vodojasná pryskyřice, která nejenže zvýrazní tvar, ale především rozzáří barvy. Díky trojrozměrnému efektu je samolepka mnohem viditelnější. Pryskyřice samolepku chrání před mechanickým poškozením a povětrnostním vlivům. Etiketě nevadí dokonce ani voda. Neblednoucí barvy pak zajišťuje UV filtr.

Kde si můžu 3D etikety objednat?

3D etikety a logoprint pro vás zajistí společnost 2H Holinger s.r.o., která působí již od roku 1995 a patří k vůbec největším výrobcům reklamních předmětů v ČR. Na vás je, zda si necháte zpracovat celou zakázku, nebo si samolepky vytisknete sami a necháte pouze zalít pryskyřicí. Ceny jsou individuální a odvíjí se od množství a komplexnosti tvarů nálepek. Pro individuální nacenění a další detaily navštivte holinger.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *