Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Zlatý šperk jako dárek? Zaručeně potěší!

Jsou dárky, u kterých hrozí reálné riziko, že je obdarovaná osoba odloží někam „bokem“ a již se k nim nevrátí. Šperky do kategorie nevhodných dárků rozhodně nepatří. Naopak jde o jasnou volbu pro každého, kdo si neví rady a nechce udělat zbytečnou chybu. Krásným šperkem nepohrdne žádná žena a potrpí si na ně i muži. My vám prozradíme, proč vsadit na zlato a kde seženete jedinečné zlaté ozdoby na zakázku.

Variabilní dárek, se kterým nešlápnete vedle

Zlaté šperky představují klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Nejde však pouze o doplněk, ale také o investici do dlouhodobého uchování hodnoty. Obrovskou tohoto drahého kovu je jeho variabilita. Šperky ze zlata můžete věnovat životnímu partnerovi i nadřízenému. Stačí jen správně vybrat.

Žluté, nebo bílé zlato?

Co se týče věčného dilematu mezi bílým a žlutým zlatem, mějte na paměti, že žluté zlato evokuje tradici a bílé moderní styl a mládí. Pro bílé zlato hovoří i skutečnost, že ho lze sladit se šperky ze stříbra a chirurgické oceli. Samozřejmě se však řiďte především vkusem obdarovaného, ať už je jakýkoliv.

Zakázková výroba s tradicí

Na zlaté šperky narazíte na každém rohu, nicméně ne každý prodejce nabízí to, co zkušená zlatnice Jitka Formánková. Ta se zakázkové výrobě a opravám šperků věnuje již čtvrt století, disponuje vlastní výrobní dílnou a dvěma kamennými obchody. Vytvoří pro vás šperky na míru, třeba i podle fotografie.

Pokud se obáváte nákupu šperků přes internet z důvodu rizika falzifikátu, v případě renomovaného Zlatnictví Jitky Formánkové nic podobného nehrozí. Veškerá produkce je opatřena výrobním i státním puncem. Navíc si můžete pro výrobu šperku dodat vlastní materiál.

Zlatnictví Jitka Formánková se zabývá zejména výrobou snubních a zásnubních prstenů, což ovšem neznamená, že v e-shopu nenarazíte i na jiné šperky. Naopak, dostanete na výběr z širokého spektra krásných zlatých řetízků, náramků, náušnic, broží, přívěsků a dalších šperků.

Preferujete-li individuální přístup, příjemné ceny a špičkovou kvalitu, budete ve Zlatnictví Jitky Formánkové nakupovat pravidelně. To internetové najdete na www.jf-sperky.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *