Zlatý šperk jako dárek? Zaručeně potěší!

Zlatý šperk jako dárek? Zaručeně potěší!

Jsou dárky, u kterých hrozí reálné riziko, že je obdarovaná osoba odloží někam „bokem“ a již se k nim nevrátí. Šperky do kategorie nevhodných dárků rozhodně nepatří. Naopak jde o jasnou volbu pro každého, kdo si neví rady a nechce udělat zbytečnou chybu. Krásným šperkem nepohrdne žádná žena a potrpí si na ně i muži. My vám prozradíme, proč vsadit na zlato a kde seženete jedinečné zlaté ozdoby na zakázku.

Variabilní dárek, se kterým nešlápnete vedle

Zlaté šperky představují klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Nejde však pouze o doplněk, ale také o investici do dlouhodobého uchování hodnoty. Obrovskou tohoto drahého kovu je jeho variabilita. Šperky ze zlata můžete věnovat životnímu partnerovi i nadřízenému. Stačí jen správně vybrat.

Žluté, nebo bílé zlato?

Co se týče věčného dilematu mezi bílým a žlutým zlatem, mějte na paměti, že žluté zlato evokuje tradici a bílé moderní styl a mládí. Pro bílé zlato hovoří i skutečnost, že ho lze sladit se šperky ze stříbra a chirurgické oceli. Samozřejmě se však řiďte především vkusem obdarovaného, ať už je jakýkoliv.

Zakázková výroba s tradicí

Na zlaté šperky narazíte na každém rohu, nicméně ne každý prodejce nabízí to, co zkušená zlatnice Jitka Formánková. Ta se zakázkové výrobě a opravám šperků věnuje již čtvrt století, disponuje vlastní výrobní dílnou a dvěma kamennými obchody. Vytvoří pro vás šperky na míru, třeba i podle fotografie. Pokud se obáváte nákupu šperků přes internet z důvodu rizika falzifikátu, v případě renomovaného Zlatnictví Jitky Formánkové nic podobného nehrozí. Veškerá produkce je opatřena výrobním i státním puncem. Navíc si můžete pro výrobu šperku dodat vlastní materiál. Zlatnictví Jitka Formánková se zabývá zejména výrobou snubních a zásnubních prstenů, což ovšem neznamená, že v e-shopu nenarazíte i na jiné šperky. Naopak, dostanete na výběr z širokého spektra krásných zlatých řetízků, náramků, náušnic, broží, přívěsků a dalších šperků. Preferujete-li individuální přístup, příjemné ceny a špičkovou kvalitu, budete ve Zlatnictví Jitky Formánkové nakupovat pravidelně. To internetové najdete na www.jf-sperky.cz.

Publikováno: 06. 12. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: šperky | zakázková výroba šperků