Změna účesu a barvy udělá divy

Změna účesu a barvy udělá divy

Nudíte se a toužíte po změně? Změňte účes a budete si připadat jako úplně nový člověk. A je jen na vás, jestli se rozhodnete pro radikální proměnu, nebo jen doladíte stávající vzhled. Z nových vlasů budete mít radost o to víc, pokud se o svou novou vizáž zasloužíte sama. S trochou šikovnosti docílíte perfektního výsledku i bez pomoci kadeřníka. Prozradíme vám, jak správně vybrat barvy na vlasy další kadeřnické potřeby, bez kterých se neobejdete.

Jak vybrat barvu na vlasy?

Máte pocit, že stávající odstín nekoresponduje s barvou vaší pleti? Vhodně zvolená barva na vlasy představuje naprostý základ. Nesnažte se za každou cenu ušetřit a zaměřte se na kvalitní výrobky, které jsou šetrné a rychle se nevymyjí. Paleta produktů je velmi rozmanitá. Kromě přírodních odstínů můžete sáhnout po něčem méně tradičním (ale opatrně!). Dlouhotrvající krycí efekt, stálost a zářivé odlesky zajistí permanentní barvy. Pro poškozené vlasy jsou vhodné šetrné barvící krémy s přírodními extrakty a bezamoniakové barvy. Budete-li chtít pouze zvýraznit vymývající se barvu, zvolte barvící toner. Vlasová kosmetika obvykle obsahuje veškeré pomůcky pro nanášení barvy, ale také ochranné rukavice. Jejich význam nepodceňujte – agresivní složky vám mohou přivodit nepříjemné svědění kůže nebo jiné problémy. Zabarvení pokožky kolem vlasů zase předejdete tím, že si na ni před barvením aplikujete pleťový krém.

Co by ve vašem soukromém kadeřnictví nemělo chybět?

Barvení vlasů máme za sebou. Ale co když máte spadeno na jiný účes? Pořiďte si alespoň základní kadeřnické potřeby a dejte se do práce. Nůžky, speciální hřebeny, natáčky, ale také cvičné hlavy a jiné specialitky seženete ve specializovaných prodejnách a samozřejmě na i na internetu. Za neodolatelné ceny například na www.moderni-vlasy.cz. V e-shopu nakupují profesionálové i koncoví uživatelé. Zboží je skladem a vy ho budete mít doma obratem. A nezapomenete-li se před nákupem registrovat, získáte 2% slevu na celý nákup!

Publikováno: 04. 03. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat barvu na vlasy | kadeřnické potřeby