Xtrasize slibuje zvětšení penisu až o 7,5 cm? Skutečně je lepší než Vimax?

Xtrasize slibuje zvětšení penisu až o 7,5 cm? Skutečně je lepší než Vimax?

Tak, jako si ženy zakládají na svém poprsí, je pro muže důležitá velikost jejich mužství. Muži, kterým příroda nadělila pár centimetrů nad průměr, si rozhodně nemohou na nic stěžovat. Jsou sebevědomí a mají úspěch u žen. Na druhé straně stojí ti, kteří takové štěstí neměli. Problémy s velikost penisu se mohou výrazně promítnout do mužské psychiky a nadělat v ní pořádnou paseku. Nejde však jen o samotnou velikost, ale také erektilní dysfunkci nebo předčasnou ejakulaci. Všechny tyto potíže nesou muži s nelibostí, ale stydí se je řešit s odborníkem. Jedinou záchranu ta představují přírodní doplňky stravy, které by měly všechny problémy zažehnat. Skutečně však fungují? Nejde jen o reklamní trik? Podívali jsme se na zoubek dvěma nejznámějším výrobkům a zjistili, jestli nás výrobci netahají za...nos.

Pokud se o přírodní doplňky na zvětšení penisu zajímáte, stoprocentně jste již narazili na přípravky Vimax a Xtrasize. A právě mezi nimi panuje největší rivalita. Vyhledat skutečně objektivní informace je poměrně složité, většinou jde o reklamní články samotných výrobců. Rozhodli jsme se je proto vyzkoušet na vlastní a sestavili malé srovnání. Zajímá vás, který přípravek vyšel jako vítěz?

Vimax i Xtrasize jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků a rozhodně se je nemusíte bát užívat. Co se týče účinků, výrobce Vimaxu slibuje tvrdší a větší erekci, viditelné zvětšení penisu a odstranění problémů s erekcí. Xtrasize jde ovšem ještě dál – garanci zvětšení penisu až o 7,5 cm. Nevěříte? Také jsme nevěřili a dobře jsme udělali. Gigantické zvětšení se nedostavilo. Je možné, že se po dlouhodobém užívání penis zvětší o 1 až 2 centimetry, ale o slibovaných 7,5? Ani náhodou. Na obranu Xtrasize však musíme připustit, že i při krátkodobém užívání je penis tvrdší, plnější a objemnější.

Vimax se prodává po celém světě již déle než deset let a pravidelně ho užívají miliony mužů. Nedivíme se jim, nástup účinků je totiž velmi rychlý, orgasmy jsou intenzivnější a trvají déle a penis o něco delší a plnější.

Suma sumárum, vítězem jsou tablety Vimax. Xtrasize rozhodně není špatný, ale také není tak účinný jako Vimax, který je mimochodem k mání za téměř dvakrát tak nižší cenu. Nejlépe však uděláte, když postupně vyzkoušíte oba doplňky a uděláte si názor sami. Třeba na vás bude Xtrasize účinkovat intenzivěnji. Další srovnání a to nejen našich dvou favoritů, najdete na http://www.zvetsenipenisu.co.

Za pozornost stojí i Keglovy cviky, díky kterým můžete dospět k zajímavým výsledkům. Dejte vědět, jak jste dopadli.

Publikováno: 07. 05. 2013

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: vimax | vimax nebo xtrasize | vimax recenze | xstrasize funguje | xstrasize názory | xtrasize | xtrasize recenze