Auto-moto

Chcete vědět, co má elektrokolo a skútr společného s šicím strojem?

Skútry a elektrokola od sebe nejsou oborově daleko, ale jak s nimi souvisí i šicí stroje?! To by vám vysvětlili podnikatelé z rodinné společnosti RAVO CB s.r.o., která se primárně zabývá prodejem, servisem a půjčováním elektrokol a skútrů. A aby toho nebylo málo, mají ve svém širokém portfoliu produktů také vyšívací a šicí stroje a řetězové zámky. A přestože jde o poněkud nezvyklou směsici produktů a služeb, nás zaujala a rozhodli jsme se jí podívat na zoubek.

Kolo, které jede i bez šlapání

Začneme u toho, co nás zaujalo zdaleka nejvíce. Nikdy vás nenapadlo, že by nebylo od věci, mít na kole elektromotůrek, díky kterému nebudete muset šlapat? Pořiďte si elektrokolo, které uhání rychlostí až 25 km / hod s dojezdem až 100 km (pozor, u jednotlivých typů se může dojezd lišit). Na ravocb.cz si můžete stylové elektrokolo pořídit a pokud váháte, vyřešte své dilema v půjčovně elektrokol v Českých Budějovicích. Půjčit si ho můžete na hodinu nebo třeba na celý víkend a rozhodnete-li se k nákupu do deseti dnů po zapůjčení, bude vám půjčovné vráceno. To zní fér, nebo ne?

Nejlevnější dopravní prostředek na světě?

Pokud se bez pedálů zcela obejdete, rovnou se vydejte do kategorie elektrických skútrů Akumoto. Krasavci českého původu zvládnou rychlost až 60 km/h a jejich provoz vás vyjde 40krát levněji než provoz automobilu. Vážně! Každých 100 ujetých kilometrů vás bude stát jen 5 Kč a životnost akumulátoru se pohybuje mezi 8 až 12 lety. Skútry České Budějovice jsou ideální pro kličkování v hustém provozu, ale také relaxační jízdu po okreskách.

Ráj pro švadleny

A jak je to se zmiňovanými šicími stroji? I tento segment nabídky vás mile překvapí. Moderní šicí stroje České Budějovice jsou k mání za velmi příznivé ceny a najdete mezi nimi velmi jednoduché a kompaktní modely, stejně jako profesionální stroje se 70 programy a 7 druhy knoflíkových dírek. Stačí si vybrat a můžete si založit vlastní módní značku.