Zdraví

Chcete zhubnout, ale nevíte jak na to?

Blíží se konec roku a i vy možná přemýšlíte nad předsevzetími, která protentokrát určitě dodržíte. Ostatně jako vždy… Vaší prioritou bude boj s nadváhou, protože – ruku na srdce – má velmi negativní dopad na organismus a rozhodně není pěkná na pohled. Ale proč čekat ještě několik týdnů a riskovat, že vám během vánočních svátků přibudou další kilogramy? Chcete-li doopravdy zhubnout, neodkládejte to a pusťte se do toho! Ale jak začít?

Zapomeňte na diety – jsou nezdravé a nefektivní

Nebudeme vám nic namlouvat a mazat med kolem pusy. Žádná zaručená metoda, díky které zhubnete několik desítek kilogramů za měsíc, neexistuje. Můžete se vydat cestou striktních diet, ale ve finále stejně nezhubnete na požadovanou váhu (případně zhubnete, ale poté se dostaví jo-jo efekt) a navíc si způsobíte zdravotní potíže. A teď to podstatné – jak tedy zhubnout, když ne dietou?

Cesta k hubnutí začíná komplexní změnou stravování

Odpověď na otázku není tak překvapivá. Klíčem k úspěchu je radikální změna jídelníčku a potažmo i celého životního stylu. Alfou a omegou je zdravá, chutná a vyvážená strava, kterou nahradíte tu současnou. A proč by měla být i chutná? Důvod je prostý – jen těžko se přimějete k dlouhodobé konzumaci jídel, které vám nechutnají. Dříve, nebo později byste se nakonec opět vrátili k původnímu stravování.

Nechte si poradit od odborníků

Na internetu najdete nespočet jídelníčků, nicméně doporučujeme návštěvu specialisty. Výživový poradce vyhodnotí váš zdravotní stav a zjistí příčiny vaší nadváhy. Následně provede tzv. bioimpendační analýzu, na základě které zjistí složení vašeho těla (poměr svalů, vody a tuků). Na základě těchto hodnot vám sestaví jídelníček na míru.

Objednejte se na konzultaci zdarma!

Dlouhodobé dodržování správně sestaveného jídelníčku doopravdy funguje. Chcete-li se objednat na první konzultaci zdarma, vyplňte objednávkový formulář na http://snadne-hubnuti.eu. V rámci konzultace získáte komplexní diagnostiku na speciálním lékařském přístroji, vzorový jídelníček, odborné rady a doporučení a v neposlední řadě spoustu motivace. Hubnutí není tak složité, když budete mít za sebou profesionály. Zvládli to i jiní, zvládnete to i vy!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *