Bydlení

Da Vinci – neobyčejné interiérové dveře

Víte, které interiérové prvky namáháme ze všeho nejvíce? Hádáte-li okna, máte pravdu. Hádáte-li dveře, máte ji dvojnásob. A právě proto bychom si měli dát na jejich výběru o to více záležet. Neměli bychom hledět jen na nadčasový design, ale také na kvalitní materiály, které vydrží i nadměrné namáhání a nešetrné zacházení. Všechny tyto předpoklady splňují elegantní interiérové dveře Da Vinci, které si lze objednat neméně elegantním způsobem. Zapomeňte na dlouhé hodiny, které byste byli nuceni strávit nad tištěnými katalogy. Objednávku dveří Da Vinci zvládnete za několik minut. Nevěříte nám?

Nové dveře do pár minut? Kdyby tak odsýpaly i jiné věci…

Předtím, než se dostaneme ke kvalitám samotného výrobku, bychom rádi vyzdvihli jednominutový konfigurátor, který je pro zákazníky připraven na webu dvere-davinci.cz. Ten výběr nejen usnadní, ale především urychlí. Stačí ho spustit a krok po kroku nastavit, jak by měly nové dveře vypadat. Zvolíte model, který vás nejvíce zaujal a jeho variantu (prosklená/neprosklená), druh povrchové úpravy a barvu, druh prosklení (je-li), rozměry a objednávka je u konce. Narozdíl od tištěného katalogu, ve kterém jsou dveře většinou zobrazeny pouze v jediné variantě, vám konfigurátor dveří zobrazí výsledek v celé své kráse.

Neobyčejné interiérové dveře

Nové interiérové dveře si samozřejmě nevybíráme jen na základě pohodlné objednávky. Da Vinci vás však zcela jitě zaujmou i v dalších ohledech. Pyšní se unikátním řešením oblých hran, které je nejen estetičtější než klasické ostré hrany, ale zároveň bezpečnější. Kromě toho dveřím propůjčuje vysokou odolnost vůči nečistotám a oděrům. Společně s povrchem z CPL laminátu (kontinuálně lisovaného laminátu) tak jde o skutečně odolné interiérové dveře, které budou i za mnoho let vypadat jako nové. Desetiletá záruka je dostatečným důkazem toho, že to s kvalitou myslí výrobce opravdu vážně. Ve stejném dekoru si samozřejmě můžete vybrat i zárubně, které si lze objednat společně s dveřmi.