Dovolená a cestování

Letíte na dovolenou a bojíte se o svůj vůz?

Konečně jste se odhodlali vzít si v práci jeden či dokonce dva týdny volna a vydáte se na vysněnou dovolenou do některé z Evropských, nebo exotičtějších destinací? Ať už se chystáte po Evropě, nebo někam dál, zcela jistě si za způsob dopravy vyberete tu leteckou. Češi si na létání zvykli a drtivá většina neváhá letět ani do tak blízkých míst, jako je Chorvatsko. Není divu, letecká doprava je mnohem bezpečnější, než kterákoliv jiná a díky lowcostovým dopravním společnostem mnohdy levnější. Zdražování benzínu je všeobecný trend a letenka v turistické třídě skutečně vyjde levněji, než cestování automobilem. O tom, že je létání mnohem rychlejší, už se už ani není potřeba zmiňovat.

Kam s automobilem?

Letenky už máte doma, ale zbývá vyřešit, jak se dostanete na letiště. V podstatě máte několik možností, které závisí na místu vašeho bydliště. Jste-li z Prahy, pravděpodobně si vezmete taxíka. Lidé, kteří to mají do hlavního města dále nebo dokonce daleko, mohou jet vlakem. Jistě vás však nepřekvapí, že se většina lidí dostane na letiště vlastním osobním automobilem. Potom však musí řešit otázku, kde zaparkovat. Parkoviště u letiště není hlídané a člověk nikdy neví, co se během těch pár dní může se svým vozem stát. Alternativou je parkování na hlídaném parkovišti. U Ruzyně přichází v úvahu jedině parkoviště R7. Jaké má hlídané parkoviště výhody?

R7 – opravdu bezpečné parkoviště

Hlídané parkování Ruzyně je opravdu bezpečné. Nejen, že je pod neustálým dohledem, ale navíc je pojištěné, což opravdu není zcela běžné. O váš vůz bude velmi dobře postaráno a budete mít zaručenou dopravu na i z letiště. Co se týče ceny, je více než přijatelná. Zákazníci však kladou důraz na profesionalitu a kvalitu služeb, která je na špičkové úrovni. Vše je navíc podtrženo velmi přátelskou atmosférou, která zaručuje individuální přístup k zákazníkům a maximální spokojenost. Detailní informace o službách se dozvíte na parkovanir7.cz. Během dovolené se už o auto nebudete muset strachovat.