Auto-moto

Nové vozy Renault stojí za to!

Jednou to přijít muselo. Váš milovaný vůz dosluhuje a další investice by byly vyhozenými penězi. Nic nevydrží věčně a pokud nemáte ke svému stávajícímu vozu příliš blízký vztah, zbavte se ho a pořiďte si nový. Zasloužíte si moderní, bezpečné auto, které vám bude v následujících letech dělat garde. Jenomže na kterou značku protentokrát vsadit? Francouzský Renault možná doposud nebyl vaší srdeční záležitostí, nicméně nejnovějším modelům se opravdu vyplatí dát šanci.

Twingo a Clio

Potřebujete stylovou nákupní tašku, kterou zaparkujete i na stísněném prostoru? Renault Twingo je sexy i navzdory své velikosti maličkosti. Základní cena se pohybuje kolem 214 000 Kč a je jen na vás, jestli si připlatíte za vybrané příslušenství, nebo se spokojíte se základem.

Nový Renault Twingo

O něco větší (ale stále kompaktní) Clio představuje klasiku, která si již řadu let udržuje širokou základnu skalních příznivců. Nové tvary přidaly jednomu z nejmenších zástupců flotily na dynamice. V základu ho můžete mít za 199 000 Kč.

Nový Renault Clio

Fluence, Mégane a Laguna

První generace Renaultu Fluence se setkala s velmi pozitivní odezvou. Nabízela eleganci, robustnost a dynamiku za skvělou cenu. Nové modely jsou ještě energičtější a ostřejší. Výrazný posun zaznamenal také interiér a technologie. Je radost v něm jezdit!

Nový Renault Fluence

Neméně elegantní Mégane na první pohled zaujme zbrusu novou přední částí. Důrazné křivky, společně s denními LED světly, propůjčily vozu zcela nový charakter. Základní cena 574 000 je neodolatelná.

Nový Renault Megané

Na náročnější řidiče, kteří vyžadují vysoký výkon, temperament a maximální spolehlivost, čeká zbrusu nová Laguna. Motory Energy dCi snoubí špičkové vlastnosti při zachování úspornosti. Spoustu rutinních úkonů za vás zvládnou vyspělé technologie a vy se budete soustředit na potěšení z jízdy…

Nový Renault Laguna

Máte už svého dealera? Vyberte si toho nejlepšího

A to je teprve začátek. Za zmínku stojí také nový Scénic, Koleos, Captur a další modely. Detailní informace a technické specifikace najdete na www.rpz.cz. Renault Retail Group CZ je autorizovaný dealer, který nabízí komplexní služby. Zajišťuje prodej nových i ojetých vozů, financování, servis a náhradní díly Renault. Na koho jiného se obrátit, než na profesionály, kteří v roce 2013 získali ocenění „Dealer roku 2013“? Váš nový vůz máte na dosah ruky…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *