Bydlení

Objevte kouzlo moderních 3D obrazů

Přemýšlíte nad tím, jak si zútulnit bydlení, které vám připadá tak nějak prázdné? Jedno moudré přísloví praví, že detaily tvoří celek a právě proto byste se měli zaměřit na zdánlivě nepodstatné a mnohdy podceňované prvky, které však mohou interiéru opravdu prospět. Těmi máme na mysli především nejrůznější obrazy a obrázky, které by měly být nedílnou součástí každého bydlení, ať už je zařízeno v jakémkoliv stylu. Schválně se rozhlédněte kolem sebe s počítejte, kolik obrazů zdobí vaše zdivo. Jistě, počet nehraje roli, ale jeden malý obrázek na ploše o rozměrech deseti metrů čtverečních je opravdu málo.

Vyberte si mezi tisíci úžasnými 3D obrazy

Moderní interiér si zaslouží moderní obrazy. A právě takové nabízí i internetový obchod obraznazed.cz. Z pestré palety digitálně tištěných obrazů si vybere opravdu každý – mezi nepřeberným množstvím motivů (jsou jich tisíce) jistě najdete takový, který se bude vyjímat právě ve vašem bydlení nebo v kanceláři. Při výrobě jsou použity nejmodernější technologie, které zaručují nejen vysokou kvalitu tisku, ale zároveň dlouhou životnost. Věrné zobrazení barev a až 50 možných rozměrů však nejsou jedinými důvody, proč nakupovat právě zde. Díky ekologickému inkoustu nedochází k úniku pachů a nehrozí žádné zdravotní komplikace. Velmi zajímavý je také 3D efekt, který zaručuje působivý vzhled za jakéhokoliv úhlu.

Chcete-li své bydlení opravdu oživit, sáhněte po obrazech, které jsou rozloženy do několika dílů. Vícedílné obrazy jsou nepřehlédnutelné a právem jsou označovány jako nejvýraznější bytová dekorace posledních let.

3D obrazy jsou dodávány včetně háčků a šroubků a můžete si je okamžitě pověsit. Dodací lhůta závisí na tom, zda je obraz skladem nebo je vyráběn na objednávku. V prvním případě jsou expedovány do dvou dnů od uskutečnění objednávky. V opačném případě pak maximálně do 10ti dní.

Chcete 10 % slevu na jakýkoliv sortiment? Využijte slevový kód: NEUTRALNE