Internet

Poslechněte si své oblíbené rádiové a televizní pořady online. Zn. Odkudkoliv a kdykoliv!

Jak byste odpověděli na otázku, k čemu využíváte internet? Odpověď známe. Podobně jako většina ostatních uživatelů na síti komunikujete s přáteli, nakupujete, čerpáte nové informace a možná i pracujete. Internet je opravdu dobrý sluha, ale ani tím jeho možnosti nekončí. Pokud si surfování rádi zpříjemníte poslechem rádia, máme pro vás skvělou zprávu – už ho nebudete potřebovat. Rádiové stanice jsou totiž k mání i online!

Rádio online provozuje téměř každá větší rozhlasová stanice a vy si ji tak můžete „naladit“ přímo ve svém prohlížeči a zpříjemnit si každodenní brouzdání po internetu. A s tím laděním si nedělejte starosti – k poslechu totiž nepotřebujete žádnou speciální aplikaci. Seznam všech stanic, které vysílají i přes internet, najdete v katalogu online rádii na www.radia-online.eu. Nechybí všechny přední české stanice, ale ani spousta zahraničních rádií.

Obdobně se však můžete kouknou i na své oblíbené pořady v televizi a to nejen na ty, které někdo umístil na YouTube, Stream a další servery určené ke sdílení videosouborů. TV online najdete v katalogu www.tv.online.tv.online.cz. Opět nechybí české (Nova, ÓČKO, ČT Sport, ČT24 živě), ale ani zahraniční kanály (BBC News, Eurosport) a pravidelně přibývají další. A abychom nezapomněli, v katalogu najdete také funkci teletext.

Online rádio a televizi oceníte především na dovolené nebo při dlouhodobějším pobytu v cizině, kde byste se jinak k českým rádiovým a televizním pořadům nedostali. Ve zmíněných katalozích je máte všechny na jednom místě – nezapomeňte si je uložit mezi oblíbené weby! 🙂