Bydlení

Proč si na zahradu pořídit solární sprchu?

Trávíte spoustu času na zahradě? Není nad relaxaci na čerstvém vzduchu. No a pokud máte vlastní bazén, pravděpodobně si užíváte každé prosluněné odpoledne. Osvěžení v čisté vodě je bezesporu příjemné, ale aby voda čistá zůstala, měli bychom se postarat o to, aby se do ni nedostali nečistoty. Na veřejných koupalištích nejsou sprchy pro nic za nic – sprchování před vstupem do bazénu je hygienické. Ale jak se osprchovat tak, abyste nemuseli před koupáním v zahradním bazénu do koupelny? Řešení je překvapivě prosté a má podobu solární sprchy na zahradu.

Solární sprcha na zahradu má variabilní využití. Představuje perfektní prostředek k osvěžení, a to nejen jako doplněk k bazénu. Je vhodná i pro ty, kteří bazén nemají a rádi by si během parného počasí dopřáli příjemnou sprchu. Zároveň jde o naprosto ekologický způsob ohřevu vody – oceníte ho vždy, když si budete chtít po práci na zahradě umýt ruce. Díky sprše nebudete muset vážit cestu do domu, kde byste mohli něco umazat.

Vraťme se však k využití solární sprchy v souvislosti s bazénem. Sprchováním před koupelí snížíte náklady za údržbu bazénu – do vody se nedostane tolik nečistot a bakterií, čímž ušetříte za bazénovou chemii. Sprcha po koupání je prospěšná vašemu zdraví, protože smyje látky obsažené ve vodě.

Provoz solární sprchy vás nebude stát ani korunu (nepočítáme-li výdaje za vodu). Zařízení disponuje solárním kolektorem, který využívá energii ze slunečního záření k ohřevu vody. Jedinou nevýhodou je závislost na počasí.

A kde solární sprchy seženete? Stylové systémy najdete v internetovém kupectví na www.ekupectvi.cz. Prodejce nabízí solární sprchy a veškeré příslušenství. Za pozornost stojí také další produkty, například lahve na pití EQUA. Snoubí stylový design a zdravotně nezávadný charakter. Odolají teplu, působení chemikálií, jsou snadno recyklovatelné jejich životnost dosahuje 10ti let. Zkrátka ideální nástroj pro dodržování pitného režimu!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *