Skvělé tipy

Služby kvalifikovaného advokáta se čas od času hodí každému

Životní osudy jsou nevyzpytatelné a člověk nikdy neví, kdy se dostane do sporu s platnými zákony. A právě tehdy přijde vhod rada od někoho, kdo se v paragrafech pohybuje jako ryba ve vodě. Chcete-li mít jistotu, že se vám dostane individuálního přístupu a profesionálního jednání, vsaďte na advokátní kancelář Mgr. Michaela Brázdy, která sídlí v Brně. Zkušení advokáti vám budou nápomocní nejen v případě, že se dostanete do křížku se zákonem, ale i v běžných situacích, které ve kterých se čas od času octne každý.

S čím vám advokátní kancelář Mgr. Michaela Brázdy pomůže?

Advokátních kanceláří je jako hub po dešti, ale najít tu, která vám opravdu pomůže, je často otázkou náhody. V případě advokátní kanceláře v Brně, kterou provozuje Mgr. Michael Brázda, se můžete spolehnou na důsledné řešení s využitím všech zákonných prostředků a to v oblasti občanského, pracovního, rodinného, trestního, správního i ústavního práva. Služby pravidelně využívají fyzické i právnické osoby a podnikatelské i nepodnikatelské subjekty.

Kolik vás bude právní poradenství stát?

Ceny jsou smluvní a hodinová sazby za poskytované služby se pohybuje mezi 700 – 1 500 Kč a to v závislosti na jejich náročnosti. Rozhodnete-li se právní poradenství využívat dlouhodobě, advokátní kancelář stanoví paušální odměnu. V případech, kdy není stanovena smluvní odměna, počítejte s advokátním tarifem v souladu s vyhláškou č. 177/1996 Sb. Každý klient je při převzetí věci předběžně informován o předpokládaném rozsahu práce a předběžných výdajích.

Kdo je Mgr. Michael Brázda?

Při výběru advokáta by měla hrát roli nejen cena (která je v případě brněnské advokátní kanceláře velmi příznivá), ale také reference. Mgr. Michael Brázda se narodil v roce 1976 v Brně a poté, co absolvoval Gymnázium Matyáše Lercha, vystudoval na Masarykově univerzitě v Brně geografii, historii pokračoval studiem práva.

V oboru se pohybuje od roku 2005, kdy nastoupil do brněnské advokátní kanceláře Indra & Šebesta (specializace na obchodní právo a problematiku insolvenčního řízení). Jeho praxe pokračovala v advokátní kanceláři JUDr. Antonína Foukala, v rámci které se věnoval zejména občanskému a trestnímu právu. Za zmínku stojí také jeho působení co by asistent soudce trestněprávního kolegia Nejvyššího soudu České republiky. Zde měl na starosti agendu mimořádných prostředků v rámci trestního řízení. Svou vlastní generální praxi provozuje od roku 2010 a to společně s několika dalšími odborníky. Další informace najdete na www.advokatni-kancelar-brno.eu.