Skvělé tipy

Využívejte cashback a dejte svému nakupování nový rozměr

Nakupování v e-shopech již jistě máte v malíčku. Znáte však všechny způsoby, jakými lze na internetu ušetřit? Dnes vás seznámíme s metodou zvanou cashback a prozradíme vám, jak na svých nákupech vydělat.

Co je to cashback?

Cashback způsobil doslova revoluci ve světě slev. Slovo v doslovném překladu znamená „peníze zpět“ – a to je přesně to, co se s penězi při nákupu děje. Zaplatíte za nějaký produkt nebo službu a po nějaké době dostanete z tohoto nákupu zpět určitou procentuální částku.

Cashback portál

Cashback portál je specifická internetová stránka – něco jako katalog s množstvím obchodů a služeb všeho druhu. Najdete na něm e-shopy s oblečením, nábytkem, hračkami, počítačovým příslušenstvím, chovatelskými potřebami podobně. Jako v obrovském nákupním středisku.

Cashback portál s těmito konkrétními obchody úzce spolupracuje. Spolupráce probíhá tak, že v případě nákupu uživatelem registrovaným na cashback portálu prodejce část peněz vrátí. Jedná se o odměnu za to, že se přes portál do e-shopu dostali noví zákazníci. O tuto odměnu se s pak cashback portál rozdělí s uživatelem. Díky tomu na cashbacku vydělávají všichni zúčastnění – nakupující, e-shop i cashback portál.

V praxi je využívání cashback portálu skutečně jednoduché. Ve svých oblíbených eshopech nakupujete tak, jak jste zvyklí, uděláte pouze jeden krok navíc – do internetového obchodu se dostanete proklikem z cashbackového portálu.

Přesně takovým cashbackovým portálem je i Tipli.cz. Na českém trhu je již nějaký ten pátek, bezesporu patří k top projektům a nabízí atraktivní slevy a kupóny napříč širokým sortimentem zboží.

Cashback Tipli garantuje nejvyšší odměny na trhu. V případě, že na podobném portálu najdete u některého z partnerských obchodů vyšší procento cashbacku, Tipli slibuje, že ho převýší. Odměny vyplácí již od 1 Kč – není tedy třeba před vyplacením našetřit určitou částku. Za zmínku určitě stojí také kvalitní zákaznická podpora, která vám odepíše v rekordně krátkém čase a články s užitečnými návody a inspirací pro vaše nákupy.

Kde můžete nakupovat s cashbackem?

Mezi partnery Tipli patří přes 350 obchodů. Jedná se o renomované prodejce jako Mall, Alza. Notino, DámeJídlo, Booking.com, ZOOT, ebay, kasa, bon prix, Orsay a další, ale i méně známé a úzce specializované e-shopy.
Jinými slovy, na Tipli najdete veškerý sortiment zboží od A do Z. Módu, nábytek, zájezdy i jídlo. Budete dělat to, na co jste zvyklí, s rozdílem, že ušetříte až 33 %. Registrace je zdarma a nezabere více než pár minut. A pokud některý ze svých oblíbených obchodů v nabídce nenajdete, neváhejte kontaktovat provozovatele. S daným obchodem se pokusí navázat spolupráci.

Tak co vy na to? Proč nenakupovat levněji, když máte možnost? V průběhu roku můžete díky Tipli ušetřit nemalou částku, třeba i desítky tisíc korun.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *