Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Technické izolace ANTICOR jsou nejlépe hodnocenými produkty na trhu

Technické izolace slouží k tepelné izolaci rozličných typů rozvodů s různou povrchovou teplotou. Jejich výrobou se již mnoho let zabývá společnost ANTICOR, která na českém trhu působí již třináct let a v Polsku a několika dalších evropských zemích od roku 1991. Technické izolace ANTICOR se vyznačují perfektními vlastnostmi, ale i nízkou cenou. Využívají se nejen v plynárenství a teplárenství, ale také ve stavebnictví a dalších oborech.

Technické izolace VentureClad patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době k mání. Produktové portfolio společnosti ANTICOR momentálně čítá tyto typy:

VentureClad 1577CW – technická izolace vyniká patentovaným povlakem s nulovou paropustností. Produkt se chlubí nejvyšším hodnocením ze strany odborníků a využívá se pro mechanickou ochranu izolačních obkladů a opláštění vodovodních rozvodů, vdzuchotechniky a teplovodů. Materiál se skládá z pěti vrstev a jeho aplikace je velmi rychlá a jednoduchá. Není k ní zapotřebí žádných speciálních nástrojů. VentureClad 1577CW je žáruvzdorný a odolný proti roztržení a proražení.

Výrobce nabízí také další dvě varianty (šestivrstvé):

  • VentureClad 1577 CW-BM
  • VentureClad 1577 CW-WM

Všechny tři typy technických izolací jsou vhodné pro vnitřní i venkovní využitá a můžete si je objednat na www.anticor.cz.