3 hlavní důvody, proč svěřit překlad firemního webu profesionálům

3 hlavní důvody, proč svěřit překlad firemního webu profesionálům

Rozhodnutí nabízet služby zahraničním zákazníkům vám může změnit život. Rozšíření působnosti do vzdálených zemí je významný krok, který vaše podnikání posune na další úroveň. Ale co s webovými stránkami? Přirozeně je musíte lokalizovat do odpovídajícího jazyka. Pokud se na to necítíte, najděte si profesionálního překladatele nebo agenturu. Ano, bude vás to něco stát, ale získáte odpovídající výsledek. Případné pochybnosti o efektivitě takové investice rozptýlí následující seznam důvodů.

1. Bezchybnost

Jak na vás působí webové stránky, na kterých autor textu naseká spoustu do očí bijících chyb? Nepříliš solidním dojmem. A stejně tak by mohl působit váš web na zahraniční návštěvníky. Mnohem horší než „hrubky“ je ovšem nepřesný překlad. Faktické chyby vás připraví o potenciální zákazníky, tedy o spoustu peněz. Profi překladatel angličtina vás vyjde mnohonásobně levněji.

2. Vyladěnější texty

Překladatelé mají zkušenosti, které vám mohou chybět. Znají mentalitu příslušníků cizích zemí a při zhotovení překladu ji neberou na lehkou váhu. Pro odborníky je práce s textem každodenní rutinou a mohou vám poradit ohledně optimální formy sdělení. Webové stránky přeloží tak, aby zahraniční návštěvníky oslovily a nebyly pro ně jedny z mnoha.

3. Úspora času

I kdybyste se nakonec dopracovali k ucházejícímu výsledku – jak dlouho by vám to trvalo? Nebylo by výhodnější dělat to, v čem jste opravdu dobří? Profesionální překladatelé disponují speciálními nástroji a zdroji, které jim realizaci překladu výrazně usnadňují a celkově proces urychlují. Překlad, který by vám zabral několik týdnů, vyhotoví profi angličtina překladatel mnohem dříve. Přesvědčili jsme vás? Tak teď už si jen najít překladatele, na kterého se můžete stoprocentně spolehnout. Dobrou volbou je například služba profiprekladatel.cz – díky více než desetileté působnosti na trhu se může chlubit bohatými referencemi, a navíc i širokým záběrem.

Publikováno: 24. 02. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam