Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

3 tipy na nezapomenutelné poznávací zájezdy

Také se slzou v oku vzpomínáte na letošní léto, které uteklo jako voda? Přestaňte se rmoutit nad fotografiemi z báječné dovolené a dopřejte si spoustu dalších nezapomenutelných zážitků. Na dovolenou v evropských přímořských letoviscích si sice ještě pěkných pár měsíců počkáte, ale na druhou stranu máte příležitost uspokojit svou touhu po poznání. Vydejte se na některý z mnoha atraktivních poznávacích zájezdů, které nabízí renomovaná cestovní kancelář Redok. A abychom vám usnadnili výběr, vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější!

Jednodenní poznávací zájezd do Vídně

Začneme tím cenově nejdostupnějším. Jednodenní poznávací zájezd do Vídně si můžete dopřát za 750 Kč a nasajete kouzelnou atmosféru vánočně vyzdobeného centra. Navštívíte vánoční trhy, unikátní expozice a odpočinete si v některé z vyhlášených kaváren. Součástí zájezdu je také zastávka u zámku Schönnbrun a s ní spojená prohlídka adventního trhu, který se každý rok koná před zámkem.

Vídeň

Pětidenní poznávací zájezd do Paříže a Versailles

Vaší další zastávkou by mohla být Francie. Evropská kolébka kultury a umění se formovala po několik tisíc let a na pětidenní poznávací zájezd do Paříže se dostanete za 5 890 Kč. V rámci připraveného programu poznáte atmosféru města se vším všudy. Na vaše smysly zapůsobí 800 let stará katedrála Notre Dame, nejznámější symbol francouzské renesanční architekrury zámek Versailles, ale také moderní monument v podobě Eiffelovy věže. Do Paříže vás dopraví klimatizovaný autobus a ubytujete se v komfortním hotelu nedaleko centra.

Paříž

Osmnáctidenní poznávací zájezd do Indie

To nejlepší jsme si nechali na závěr. Pokud vás nebrzdí rozpočet a toužíte po poznání jedné z kolébek lidské civilizace, vydejte se na poznávací zájezd do Indie. V rámci osmáctidenního zájezdu vás okouzlí pompézní palác Taj Mahal, opuštěné a dokonale zachovalé pískovcové město Fátehpur Síkrí, „růžové město“ Jaipur a nespočet dalších unikátních památek, které si budete pamatovat po zbytek života. Expedice vás bude stát 56 990 Kč.

Indie