Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

3 tipy na nezapomenutelné poznávací zájezdy

Také se slzou v oku vzpomínáte na letošní léto, které uteklo jako voda? Přestaňte se rmoutit nad fotografiemi z báječné dovolené a dopřejte si spoustu dalších nezapomenutelných zážitků. Na dovolenou v evropských přímořských letoviscích si sice ještě pěkných pár měsíců počkáte, ale na druhou stranu máte příležitost uspokojit svou touhu po poznání. Vydejte se na některý z mnoha atraktivních poznávacích zájezdů, které nabízí renomovaná cestovní kancelář Redok. A abychom vám usnadnili výběr, vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější!

Jednodenní poznávací zájezd do Vídně

Začneme tím cenově nejdostupnějším. Jednodenní poznávací zájezd do Vídně si můžete dopřát za 750 Kč a nasajete kouzelnou atmosféru vánočně vyzdobeného centra. Navštívíte vánoční trhy, unikátní expozice a odpočinete si v některé z vyhlášených kaváren. Součástí zájezdu je také zastávka u zámku Schönnbrun a s ní spojená prohlídka adventního trhu, který se každý rok koná před zámkem.

Vídeň

Pětidenní poznávací zájezd do Paříže a Versailles

Vaší další zastávkou by mohla být Francie. Evropská kolébka kultury a umění se formovala po několik tisíc let a na pětidenní poznávací zájezd do Paříže se dostanete za 5 890 Kč. V rámci připraveného programu poznáte atmosféru města se vším všudy. Na vaše smysly zapůsobí 800 let stará katedrála Notre Dame, nejznámější symbol francouzské renesanční architekrury zámek Versailles, ale také moderní monument v podobě Eiffelovy věže. Do Paříže vás dopraví klimatizovaný autobus a ubytujete se v komfortním hotelu nedaleko centra.

Paříž

Osmnáctidenní poznávací zájezd do Indie

To nejlepší jsme si nechali na závěr. Pokud vás nebrzdí rozpočet a toužíte po poznání jedné z kolébek lidské civilizace, vydejte se na poznávací zájezd do Indie. V rámci osmáctidenního zájezdu vás okouzlí pompézní palác Taj Mahal, opuštěné a dokonale zachovalé pískovcové město Fátehpur Síkrí, „růžové město“ Jaipur a nespočet dalších unikátních památek, které si budete pamatovat po zbytek života. Expedice vás bude stát 56 990 Kč.

Indie